Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnia jak podpalic


dom3lek

Pytanie

Witam, niedawno kupiłem wyrzutnie z biedronki 10 strzałową za 25 zl, jak bede podpalac to tylko mam ta folie z lontu sciagnac czy jeszcze cos na górze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Możesz z góry taką przezroczystą folie jeśli jest a ten kolorowy papierek zostaw(nie trzeba zdejmować) i folie z lontu też ściągnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz zerwać folie z papierkiem, ja tak robię. Możesz zostawić papierek i zerwac tylko folię. Oba rozwiązania są prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla pewności zerwij przeźroczystą folie. Tą z napisem jorge zostaw.Potem obłóż wyrzutnię by się nie przewróciła (koniecznie) a na koniec zdejmij osłonę lontu i odpal wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mpi co się denerwujesz... napisał właśnie, ze poważny jest mój sposób... bo w innym przypadku odłamki lecą blisko Ciebie;) więc czytaj dokładniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jakie odłamki?? co wy wygadujecie??

Powtarzam, stoicie 1-2 m od wyrzutni, że na was lecą?? bo tylko w takiej odległości mogą na was lecieć odłamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O jakich odłamkach w ogóle mówicie? Nie widziałem jeszcze żadnych odłamków z wyrzutni, co najwyżej drobne kawałki sreberka, które mam zwyczaj zostawiać, co także radzę autorowi tematu. Zawsze zrywam natomiast zewnętrzną, przezroczystą folię i wszystkie wyrzutnie odpaliły jak do tej pory prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
był film instruktażowy Pana PaulWinter czy coś takiego(sory jak źle napisałem) i on tam poruszał temat odpalania wyrzutni :)

Dokładnie. Nie wnikać w pisownie :wink:

Lepiej jest sprawdzić, czy wszystko z wyrzutnią ok, choć oczywiście niektórzy tego nie robią. Nie jest to czynność obowiązkowa. Co do odłamków. Mi jeszcze nigdy nie wybuchła wyrzutnia, ale myślę, że jest tam trochę twardych kawałków, którymi moglibyśmy dostać, gdybyśmy stali blisko. Tymczasem odległość podawana w instrukcjach, czyli 20-25m jest niemal 100% bezpieczna. Wiadomo, że jakieś wybryki mogą się zdarzyć, ale to wyjątki. :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

co wy gadacie haha wgl ktos dostał tym sreberkiem ?to jest praktycznie nie mozliwe :roll: :cry: chyba chodziło wa o odłamki ładunków a nie sreberka haha xD a co do tematu ja odrywam tylko ta pierwsza przezroczysta folie bo nie widze sensu odrywac sreberka :mrgreen: siła wyrzutu napewno je rozwali w mnieniu oka xD
:o a i od lontu tez zdejmujesz :mrgreen: eh trzeba kiedys zrobic serio ten filmik jak z Hesti jak odplac bezpiecznie fajerwerki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...