Skocz do zawartości

JA039 Hong-Kong


Jaworz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te malutkie rakietki z Kung Fu pokonały największe z Hestii, chyba większej rekomendacji nie trzeba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrz na ilość a na jakość, to że są małe nic nie znaczy. Ja również jestem zdania że te małe rakietki są lepsze od niektórych dużo większych z Hestii. Sam gdy odpaliłem pierwszy raz rakietke z Kung-fu byłem naprawde pod dużym wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kupie ten zestaw ale nie spodziewam się wiele po nim bo widać że rakietki małe :/

wszyscy je chwalą na forum , wszyscy mówią że mają piękne efekty chociaż są małe a ty jak byś tych postów nie widział i piszesz takie głupoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hong Kong są świetne rakietki też w tym roku planuję zakup 3 paczek :wink: opłacalne rakietki z niego były lepsze od tych co kupiłam 12 szt. za 29.90 które leciały tak wysoko, że ich wogóle nie było widać... A jeszce w dodatku za 7.99 to naprawdę... warto i to bardzo :grin:
Polecam! Biedronka rulez! hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Danio

Kupiłem dzisiaj ten zestaw i odpaliłem te 2 najniejsze rakietki i byłem zaskoczony że takie małe rakietki mają taki efekt. Polecam je wszystkim jutro ide kupić go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj ten zestaw i odpaliłem te 2 najniejsze rakietki i byłem zaskoczony że takie małe rakietki mają taki efekt. Polecam je wszystkim jutro ide kupić go ponownie.


to kameruj;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia co w jednym z moich zestawów Honk_kong robiło KADZIDEŁKO :roll: .
Hehe będzie do odpalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee rakiety mizernie wyglądają... :roll:
a te XXS?..jeszcze większa tragedia.. :roll:

a ty yusha co tak wychwalasz tego hong-konga? życie Ci kiedyś uratował czy co? :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakietek jeszcze nie testowałem ale xxs mi się spodobały a bączki to już w ogóle odlot!! zostawie se je na sylwka bo szkoda mi ich marnować przed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety może i mizernie wyglądają, ale mają niesamowity efekt względem wielkości rakietki. Dużym plusem jest różnorodność efektów.
XXS to kwestia gustu. Mnie akurat się podobają. A mały huk przed sylwestrem to dla mnie zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety może i mizernie wyglądają, ale mają niesamowity efekt względem wielkości rakietki. Dużym plusem jest różnorodność efektów.
XXS to kwestia gustu. Mnie akurat się podobają. A mały huk przed sylwestrem to dla mnie zaleta.


z XXS to przynajmiej ludzie się nie czepiają a i jeszcze motylki z tego zestawu mi się spodobały lecą fajniej niż te z reala;p bo są troszke większe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje ten zestaw od 3 lat i ani razu się na nim nie zawiodłem :mrgreen: Mogli by zmienić kilka rzeczy ale i tak jest fajny... :wink: Polecam go każdemu bo jest wart trochę więcej niż wynosi jego cena <hahaha> :lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzysmki ogień-wysokie komety o intensywnych kolorach 8/10
Rakieta WS jak i inne rakiety o super efekcie 9+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam wszystkich...myliłem się co do tych rakiet :grin: :grin:
Zdziwiłem się gdy oglądałem te filmiki :grin: :grin:
całkiem mi się spodobały. A no i cena nie wygórowana
moja ocena 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no milan thx za filmy dobre są te rakietki :) rzymiak naprawdę extra wiem bo już odpalałem ostatnie 4-5strzały lecą nad blok ;) dla mnie rewalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzymski ogień jest fajny taki normalny
efekty rakiet są powalające ale w rzeczywistości lepiej wyglądają odpaliłem już sobie trzy Thousand Bees, white strobe i green color najlepsza moim zdaniem to byłą najmniejsza hehe (w nocy ją odpalałem ) to była ta white strobe polecam ten zestaw każdemu
kupie sobie jak mi się uda jeszcze takie 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...