Skocz do zawartości
  • 0

Fajerwerki na godzinę 0:00


Lenio

Pytanie

Zawsze marzyłem, żeby mieć najlepsze fajerwerki na Sylwestra (na godzinę 0:00). Takie, żeby "ich" fajerwerki chowały się przy moich. Zawsze chciałem mieć takie, aby inni mi zazdrościli, by były największe i najbardziej efektywne. Jakie fajerwerki według Was najbardziej nadają się na odpalenie o godz. 0:00 :?: :?: :?: :bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Stary ja nie mam konta na necie... wszedłem na FM dowaliłem do koszyka co chciałem i kliknąłem przyjmij zamówienie albo coś w ten deseń, dostałem maila z linkiem potwierdzającym zakupy, kliknąłem i za 2 dni kurier do mnie już zapukał... jak się nie ma konta to opcja płatności jest tylko 1 "przy odbiorze"... jak się tak strasznie boisz to otwierasz przy kurierze on musi poczekać, sprawdzasz i jak jest wszystko ok to płacisz i git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobiście mogę zaproponować ci coś takiego, że zrobię ci układ fan z 3 wyrzutni połączę lontem zapakuję i wyślę za pobraniem, przez co będziesz miał pewność, że nie zostałeś oszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Osobiście mogę zaproponować ci coś takiego, że zrobię ci układ fan z 3 wyrzutni połączę lontem zapakuję i wyślę za pobraniem, przez co będziesz miał pewność, że nie zostałeś oszukany.


I to by było najlepszym rozwiązaniem. Bo z całym szacunkiem ale osobie nie znającej się na rzeczy będzie ciężko zrobić dobry FAN- mówię tutaj o Tobie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Głupotą jest co ty teraz napisałeś. Wyraźnie napisał że chce mieć fajerwerki na 0:00 za 100PLN i mają myć "pokaźne" a ty mu z little palm tree wyjeżdżasz? OMG wiem że ma ładne efekty ale tylko 6 sth!

Nadal podtrzymuję swoje zdanie że Neodo ma dobrą ofertę dla Ciebie i co ważne że będzie to wysyłka płatna przy odbiorze!


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A tak sory źle odczytałem z jego kodu, ale to i tak jeszcze nie to!

Little Star jest średnia jak to mówił mpi i vel mówił, wystarczy przeczytać opinie tych co mieli. Dodam że oceniali ją na 6/10 jak na finał to za mało. Neodo napisz jakie wyrzutnie byś połączył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a dla mnie sprawa jest prosta. nie ma co laczyc tylko niech kupi na tym necie kilka kostek triplexa, jw07 i na final jw90. ma i troche strzelania i dobre efekty i dobry final bo to co mowi neodo bedzie trwalo kilkanascie/kilkadziesiat sekund, ale co zrobi to juz jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
mi się bardzo podoba i ja tylko napisałem jak ja bym to zrobił


A mam małe pytanie miałeś ją na żywo czy z filmiku oceniasz?


Roberto kupując jw07 itp no oprócz JW90 niczym się nie wyróżni. Na finał musi być wyrzutnia co najmniej 25mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no to na final ma przeciez jw90. chyba, ze on chce poprostu jeden raz odpalic i te kilkanascie sekund ostrego napieprzania. w moim planie mialby kilka wyrzutni wiec sporo nie najgorszych efektów i finał.

jakby chcial sam finał to wziąłbym j90+cudaka+jw90 tak zeby jw90 zaczęły strzelac równo mniejwiecej w 10 sekundzie cudaka. akurat skonczylo by sie równo wszystko. Calośc trwałaby ok 25 sekund, ale zapewniam Cie ze nigdzie w miescie nikt nie bedzie mial takiego finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro nie chcesz mieć roboty, to opcja od Neodo jest najlepsza. Pod dom podjedzie Ci przygotowany do odpalenia zestaw. Kupujesz u kogoś kto niejednemu użytkownikowi z forum już wysłał paczke i wszyscy byli zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ta wyrzutnia jw90 daje super efekt, tylko za krótko strzela. Nawet jak by się odpaliło kilka takich wyrzutni naraz, to czasowo by się nic nie zmieniło, tylko by polepszyło efekt. A tak apropos to ile kosztuje ta wyrzutnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli tak ci odpalić jw90 pare na raz jest źle to kup lont z opóźniaczem lub sam opóźnij lont zwijając kartke papieru na lont o grubosci 2mm i zrób tak że jak jedno jw90 wyrzuci 2 salwe to kolejne jw90 wyrzuca pierwszą itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obejrzałem ten filmik:


Ile może kosztować ta wyrzutnia? 200zł za taki rarytas jestem w stanie dać. (Jorge jw 418)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ta:


Pewnie też koło 300zł. Ale ja z 200zł byłbym w stanie dać za taki efekt. O takie coś by mi właśnie chodziło. Pisząc ten temat miałem na myśli właśnie taki efekt. Dostane wyrzutnię do 200 zł z odpowiadającym tym wyrzutnią efektom?
(JW418 Achilles) to jest to czego pragnę. Nie ma jakiegoś odpowiednika za kasę do 200zł??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ta jest z kolei poza zasięgiem polskiego piro-amatora. Niejeden już na nią się nakręcał, m. in. ja rok temu. :placz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To może tak ujmę: Jaka jest największa i najbardziej efektywna wyrzutnia <NWP> dostępna na Polskim rynku - coś w stylu Achillesa? I ile kosztuję? :?: :?: :?: :bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

słuchasz co on mówi?? on chce jedną z najlepszych wyrzutni na rynku, a twój typ z pewnością się do tego nie kwalifikuje.

Ja osobiście polecam TB-231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tb-231 jest naprawde genialna. ogladajac wczoraj filmik zauwazylem ze widzialem ja raz na pokazie na weselu w tym roku. z tym ze koszt to 500zł. z tanszych to jw418 za 300zł czy jw402 za 220 chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...