Skocz do zawartości
  • 0

Fajerwerki na godzinę 0:00


Lenio

Pytanie

Zawsze marzyłem, żeby mieć najlepsze fajerwerki na Sylwestra (na godzinę 0:00). Takie, żeby "ich" fajerwerki chowały się przy moich. Zawsze chciałem mieć takie, aby inni mi zazdrościli, by były największe i najbardziej efektywne. Jakie fajerwerki według Was najbardziej nadają się na odpalenie o godz. 0:00 :?: :?: :?: :bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Myślę że kolo 100zł mógłbym wydać na coś porządnego (na jakąś potężną wyrzutnię/moździerz itp.itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm... za 100 zł nic aż tak porządnego nie kupisz, ale sądzę że jw56 było by najlepszym wyborem, ostatecznie jw59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O wiele lepszym wyborem byłoby kupienie 7 wyrzutni TXB498 The Magic Key. Wtedy to byłoby dopiero dobre zamieszanie na niebie, a nie po 5 strzałów na salwę jak w przypadku JW56.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dosyć fajne te jw56 i jw59, ale szczerze mówiąc to spodziewałem się, że za tą kasę znajdzie się coś lepszego :???:

[ Dodano: 2009-12-05, 23:13 ]
A TXB498 The Magic Key bardziej przypomina mi wyrzutnię SFINX z Biedronki za 24:99zł. Za mało efektywne. Odpada. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No no, to już mi się podoba :) A co mi doradzicie z moździerzów ? Coś dużego kalibru. Ale nie koniecznie kolorowe peonie, ale konkretne efekty: crackling, złoty deszcz, stroboskop, białe palmy w formacie XXXL :mrgreen:

[ Dodano: 2009-12-05, 23:38 ]
A zobaczcie ten filmik od 16 do 18 sekundy. Moździerz z takim rozpryskiem by mnie interesował http://www.youtube.com/watch?v=q9fFWmzG-ZM Co mi polecacie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Condor+JW90+Black Mack+kostki z Tripla za 13 zł z fm.pl, ładnie lontem połączysz odpowiednio i będzie na pewno dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
No no, to już mi się podoba :) A co mi doradzicie z moździerzów ? Coś dużego kalibru. Ale nie koniecznie kolorowe peonie, ale konkretne efekty: crackling, złoty deszcz, stroboskop, białe palmy w formacie XXXL :mrgreen:

[ Dodano: 2009-12-05, 23:38 ]
A zobaczcie ten filmik od 16 do 18 sekundy. Moździerz z takim rozpryskiem by mnie interesował http://www.youtube.com/watch?v=q9fFWmzG-ZM Co mi polecacie? :wink:



takiego moździerza bez koncesji nie dostaniesz bo to pewnie 4" jest

ja bym na twoim miejscu wziął 2xjw07 3xkostki z tripla za 13zł+jw90 na finał i masz 106zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie wygląda to na 2,5" no, ale moze sie nie znam az tak dobrze. w kazdym badz razie moździerza 2,5" w polsce bez koncesji jeszcze nie widzialem. 2" to chyba największe. z wyrzutniami jeszcze gorzej bo wyrzutni większych niż 1,2" NWP jest chyba jak na lekarstwo a ich ceny są astronomiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja na show polecił bym ci połączenie albo nawet odpalenie trzech wyrzutni na raz w trybie FAN czyli fajerwerki leciały by z lewej i prawej strony pod kątem a na środku leciały by pionowo. Koszt trzech wyrzutni w moim sklepie to 93 zł mają one kaliber 30 mm czyli 1,2" za przesyłkę zapłacił byś 16 zł czyli razem wyszło by ci 109 zł. Wyglądało by to mniej więcej tak http://www.youtube.com/user/Neodinni#p/u/13/Y91ieJyCxsE 0:12 do 0:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A ja na show polecił bym ci połączenie albo nawet odpalenie trzech wyrzutni na raz w trybie FAN czyli fajerwerki leciały by z lewej i prawej strony pod kątem a na środku leciały by pionowo. Koszt trzech wyrzutni w moim sklepie to 93 zł mają one kaliber 30 mm czyli 1,2" za przesyłkę zapłacił byś 16 zł czyli razem wyszło by ci 109 zł. Wyglądało by to mniej więcej tak http://www.youtube.com/user/Neodinni#p/u/13/Y91ieJyCxsE 0:12 do 0:45

Tak, o takie coś by mi chodziło. Tylko jakby te 3 wyrzutnie były oryginalnie połączone ze sobą, bo ja nie koniecznie chce się bawić w "przerabianie fajerwerków". W kupowanie przez internet się nie bawię, bo nie mam konta, a poza internetem lontu nigdzie nie dostane, także interesowały by mnie fajerwerki ogólnie powszechnie dostępne ( z oferty biedronki, lidla, tesco, carefoura, billi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A ja na show polecił bym ci połączenie albo nawet odpalenie trzech wyrzutni na raz w trybie FAN czyli fajerwerki leciały by z lewej i prawej strony pod kątem a na środku leciały by pionowo. Koszt trzech wyrzutni w moim sklepie to 93 zł mają one kaliber 30 mm czyli 1,2" za przesyłkę zapłacił byś 16 zł czyli razem wyszło by ci 109 zł. Wyglądało by to mniej więcej tak http://www.youtube.com/user/Neodinni#p/u/13/Y91ieJyCxsE 0:12 do 0:45

Tak, o takie coś by mi chodziło. Tylko jakby te 3 wyrzutnie były oryginalnie połączone ze sobą, bo ja nie koniecznie chce się bawić w "przerabianie fajerwerków". W kupowanie przez internet się nie bawię, bo nie mam konta, a poza internetem lontu nigdzie nie dostane, także interesowały by mnie fajerwerki ogólnie powszechnie dostępne ( z oferty biedronki, lidla, tesco, carefoura, billi).

Nie potrzebujesz konto aby zrobic przelew na poczcie,prosisz facetke o karteczke do przelewu i wpisujesz.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mi tam sama wypełniła ta karteczkę :P a lont kupisz normalnie nawet w hurtowni słyszałem na metry :P albo zrobić
wiesz jeśli chcesz jak najlepiej wypaść to idź do biedry kup sobie ten moździerz , wyrzutnie 25stzrałową,i tą 10strzałową za 24,99 będziesz zadowolony głównie to to kupie sobie na sylwka a za 100 nie wiele tego będziesz miał więc nie poszalejesz zamiast zbierać (jak ja) już 2 miesiąc mam 150 i mi tam wystarczy :P a zabawy jest co nie miara bo o to w tym chodzi nie?? cały urok w tym że spier.... przed tam np wyrzutnią czy innym tego typu wyrobem pirotechnicznym i ten zapach SO2 mm.....
Pozdro

Ps ale się rozpisałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam pomysł - A jakby tak kupić 3 paczki moździerzu po 10-12 kul, i te 3 tuby skleić jakąś grubą taśmą klejącą, i wsadzać po 3 kule jednocześnie i końcówki lontów związać nitką, i tak odpalać? Co o tym myślicie? czy trochę to bez sensu? Albo kupić cztery duże wyrzutnie w biedronce za 24,99zł i odpalić jednocześnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lenio, takich herezji to dawno tutaj nie czytałem. Efekt może być taki, że w dobrym układzie powypalasz sobie tylko dziury w katanie, a w gorszym wypadku może ktoś przy okazji doznać uszczerbku na zdrowiu. Chcesz mieć dobry efekt to kup sobie wyrzutnię FAN 25 sh. 1,2" i odpal efekt będzie o niebo lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A gdzie ja dostane takie wyrzutnie? Ja nie kupuję rzeczy przez internet. Nigdy nie kupowałem, nie mam konta, nie wiem nawet jak to wygląda. Wole tradycyjne zakupy w normalnym sklepie, więc jak chcecie pomóc, to wybierajcie coś z marketów typu biedronka, lidl, tesco, carefour, billa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie preferuje zakupów przez internet, co chwila słychać w mediach i od znajomych jak zostali oszukani, wole dmuchać na zimne i "lepiej mieć wróbla w garści, niż gołębia na dachu". Takie jest moje zdanie na ten temat. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie preferuje zakupów przez internet, co chwila słychać w mediach i od znajomych jak zostali oszukani, wole dmuchać na zimne i "lepiej mieć wróbla w garści, niż gołębia na dachu". Takie jest moje zdanie na ten temat. :???:

Jak się boisz kupić przez neta to szukasz sklepu który wysyła za pobraniem, zamawiasz. Jak paczka przyjdzie otwierasz przy kurierze i jak coś nie pasuje to oddajesz paczkę i mówisz dziękuję i tyle :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...