Skocz do zawartości
  • 0

Moździerz biedronkowy czy lidlowy?


Mlody

Moździerz biedronkowy czy lidlowy?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Biedronkowy
      10
    • Lidlowy
      43
    • Inny. jaki?
      4


Pytanie

Moździerz biedronkowy czy lidlowy? A może jakiś inny w cenie tego z biedry lub lidla? prosze o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zdecydowanie moździerz z Lidla. W swoim przedziale cenowym jak narazie dla mnie nie ma sobie równych. Inny droższy to TXB382. Interesujące są też propozycje z Maksema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie moździerz z Lidla miałem go w tamtym roku i byłem bardzo zadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hehe 9:0 dla lidla :P napewno lidlowego kupuje :]
a ten 1 glos na inny to moj bo przez przypadek mi sie wcisło hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie Lidlowy. Porównywałem efekty na YouTube i Lidlowy bił na GŁOWĘ Biedronkowy.
Lidlowy ma już 10:0 ;)
BTW. Ile kul ma Lidlowy? 10 czy 12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Głupotą byłoby wybrać moździerz biedronkowy który ma znacznie gorsze efekty, więc mam taką samą opinia jak pozostali wybrał bym moździerz z lidla oczywiście bez żadnych nawet zastanowień i dyskusji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja tam poczekał bym z kupnem do oferty z pod Tesco (te stragany to byś wziął tego 2" SP0017 ) to jest ok a lidloski też będzie git
ps- ja kupiłem biedronkowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ej, ludzie, nie wiem jak u was, ale u mnie jest moździerz w TESCO. ExtremE kodu nie pamiętam. Kosztuje 49,99zł. Jak u was jest, to jakiś filmik może?
Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ej, ludzie, nie wiem jak u was, ale u mnie jest moździerz w TESCO. ExtremE kodu nie pamiętam. Kosztuje 49,99zł. Jak u was jest, to jakiś filmik może?
Pozdro!

Ile kul???bo mozna sie tylko domyslac co to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ile kul???bo mozna sie tylko domyslac co to...


JW47 Super Artillery - 12 kul, kaliber 1,2" (a tak na prawdę inny) - 25,00 zł

a W Tesco 50zł !!

Drogo aż huczy... Współczuje tym, co kupią to za tyle kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
JW47 Super Artillery - 12 kul, kaliber 1,2" (a tak na prawdę inny) - 25,00 zł

a W Tesco 50zł !!

Drogo aż huczy... Współczuje tym, co kupią to za tyle kasy.


Wiesz, nie wiadomo, czy to JW47. Być może to jest 12 kul, lecz o kalibru 1,50", bądź 1,75" co jest mało prawdopodobne. Mniejsza z tym. Pozbieram trochę kasy i kupię go. Dla testu. Jeśli się sprawdzi, to się dowiem jaki to jest i powiem tutaj. Jeśli nie - nie warto nawet tematu zakładać o nim.
Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz, jeśli dali za taką cenę, a wiedzą, że w Biedronce jest praktycznie to samo, to chyba mieli powód. Bo skoro by wiedzieli, że w Biedronce i w TESCO jest to samo, to chyba by nie kupowali, nie? Ja dla testu mam Biedronkowy i Tescowy. Foty* efektów wrzucę po Sylwestrze. W TESCO te moździerze schodzą jak ciepłe bułeczki, czego nie mogę powiedzieć o Biedronce.

*Dlaczego foty? Bo kamera mi wpadła do wody :sierota: xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No wiadomo, Biedronka jest najtańszym sklepem w mojej okolicy, jednakże do TESCO jeździ więcej ludzi, być może dlatego dali 2x drożej. A może po prostu tam są 1,2", ale cylindryczne (wiem, mało prawdopodobne, ale może tak być) wtedy to by było nawet fajnie. Mniejsza z tym, właśnie przyjechał mój wujek z tym oto moździerzem. W Sylwestra dam foty.
Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie zabardzo w chacie. Zaniosłem go do piwnicy bo mi kazali. A co za problem poczekać 11-12 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...