Skocz do zawartości
  • 0

Zakupy w biedronce,lidlu,tesco 2009/2010


Mlody

Pytanie

Witam.
Zakładam ten temat po to żeby każdy wypowiedział się na temat co z tej oferty kupuje w biedronce, lidlu i tesco

Link: Oferta Biedronki Full Scan

Ja kupie pewnie
moździerz
zestaw rakiet z tymi pierdółkami
wyrzutnie 25strzałów
wyrzutnie 10strzałów

wulkany
wyrzutnie planet
wyrzutnie rzymskich ogni 150strzałów

a wy? może coś kiedyś mieliście z tej oferty? piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
myslicie ze bedzie sfinx i ta 30strzalowka? ta gazetka to taka nieoficjalna tak jakby mieli cos jeszcze do ukrycia ; D


To przecierz jasne że to co w gazetce jest to nie wszystko... w biedronce było zawsze więcej rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja tam jeśli to na bank są CASSIOPEIE to kupuje 2 zestawy+ jakaś wyrzutnia z mniejszych fajerwerek

ps
jak zakupie pierwszy zestaw rakiet to odpale z dwie rakiety i wrzuce na forum filmik, jeśli lipne to zamiast drugiego zestawu kupie droższą wyrzutnie i tyle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
myslicie ze bedzie sfinx i ta 30strzalowka? ta gazetka to taka nieoficjalna tak jakby mieli cos jeszcze do ukrycia ; D


To przecierz jasne że to co w gazetce jest to nie wszystko... w biedronce było zawsze więcej rzeczy.

nigdy nie bylo wiecej rzeczy kolego... rok temu doszla niespodziewanie wyrzutnia 30 strzalowa za 60zl... zawsze bylo cos takiego:
9zł: kung-fu,hot,arctic,3 rzymskie ognie, jakies 4 rakiety, wyrzutnia 150strzalow
25zł: sfinx, rakiety jumbojet, zestaw rakiet i petard, duza fontanna, i chyba to wszystko
Nic wiecej nie dokładali no chyba ze u ciebie w miescie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja kupię wyrzutnię 20 strzałów, moździerz i mały zestaw za 9zł. I jeżeli będzie to tę wyrzutnię za 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja zrobiłem przeszpiegi i wyrzutnia 25 sh to jest... Pluton. Ja liczę, że jednak coś więcej będzie, znam takie miejsca, gdzie nie wszystkie fajerwerki w zeszłym roku sprzedali i tam m. in. można było kupić rok temu Sfinxa w starej poligrafii zamiast Mistrzów Ognia, a jeśli chodzi o tę wyrzutnię 30sh to sporo tego na sklepach zostało i pewnie będzie też w tym roku sprzedawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
myslicie ze bedzie sfinx i ta 30strzalowka? ta gazetka to taka nieoficjalna tak jakby mieli cos jeszcze do ukrycia ; D


To przecierz jasne że to co w gazetce jest to nie wszystko... w biedronce było zawsze więcej rzeczy.

nigdy nie bylo wiecej rzeczy kolego... rok temu doszla niespodziewanie wyrzutnia 30 strzalowa za 60zl... zawsze bylo cos takiego:
9zł: kung-fu,hot,arctic,3 rzymskie ognie, jakies 4 rakiety, wyrzutnia 150strzalow
25zł: sfinx, rakiety jumbojet, zestaw rakiet i petard, duza fontanna, i chyba to wszystko
Nic wiecej nie dokładali no chyba ze u ciebie w miescie...


słuchaj, wysyłałem maila do głównego biura biedronki i napisali mi że oferta podane teraz w tej małej gazetce to nie wszystko, więc czyżby czekał na nas arctic hot i sfinx? to sie wszystko okaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zarówno w Lidlu jak i w Tesco produtky były dobre. Z tym, że w Lidlu po naprawde atrakcyjnych cenach. Niedługo się okaże, czy w tym roku tradycja zostanie podtrzymana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...