Skocz do zawartości
  • 0

Zakupy w biedronce,lidlu,tesco 2009/2010


Mlody

Pytanie

Witam.
Zakładam ten temat po to żeby każdy wypowiedział się na temat co z tej oferty kupuje w biedronce, lidlu i tesco

Link: Oferta Biedronki Full Scan

Ja kupie pewnie
moździerz
zestaw rakiet z tymi pierdółkami
wyrzutnie 25strzałów
wyrzutnie 10strzałów

wulkany
wyrzutnie planet
wyrzutnie rzymskich ogni 150strzałów

a wy? może coś kiedyś mieliście z tej oferty? piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mi wpadł w oko ten zestaw za 8.99 PLN. Kupuje takie 2 i jeszcze tą wyrzutnie za 8.99 PLN. Uważam, że nić więcej nie opłaca się brać. Łącznie wydam tam 27 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja natomiast będę polował na 2 wyrzutnie 25 i 2x10 strzałów
a za 8,99 będzie 2 razy wyrzutnia :grin: i rakiety te które są dostępne oba zestawy może jeszcze ze 3 te wyrzutnie 150 strzałów (może ktoś wie jak to wygląda albo ma linka z filmikiem???????????????????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz filmik XyX:

(Prawdopodobnie będzie to ta sama)

Jest to wyrzutnia rzymskich ogni. Myślę, że nie warto jej kupować, ale to tylko moje skromne zdanie ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiście to co jest w ofercie to nie wszystko :] zapewniam Wam że w biedronce będzie więcej wyrzutni i wulkanów więc możliwe żebyśmy się spodziewali serii hot sifnx i arctic :D

I bardzo chciałbym aby Ci co kupuja w biedronce to umieścili filmiki jak będą to wszystko odpalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z oferty podanej w gazetce najprawdopodobniej kupię:
- Zestaw mniejszy,
- Wyrzutnię 10-strzałowe za 8,99,
i być może jedną z wyrzutni lub/i za 24,99, i pewnie jeszcze coś czego nie ma pokazanego w gazetce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jaki efekt daje to słoneczko ?
Kręci się dookoła sypiąc iskry. To mój ulubiony rodzaj fajerwerków. Poluję na nie na odpuście. Są w niektórych zestawach. Na odpuście zdarza się znaleźć sprzedawane oddzielnie (po otwartym zestawie).

Aby odpalić to, musisz włożyć gwoździk do środka słoneczka. Słoneczko z gwoździem przybić do pala. A pal wbić w ziemię. Wszystko ma przypominać wiatrak. Trzeba oczywiście upewnić się, że będzie swobodnie się obracał i nie obcierał.

Przykład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jest to wyrzutnia rzymskich ogni. Myślę, że nie warto jej kupować, ale to tylko moje skromne zdanie ;).


Dzięki za filmik po obejrzeniu zniechęciłem się do tego towaru a co byś polecał zakupić w pierwszej kolejności tak 100-150zł i ile ??? :razz: Oczywiscie z biedronki chyba że może znasz coś lepszego z innych sklepów lidl auchan tesco polo market kerfur obi takie mam w okolicy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorry za odrobinkę offtopa.

Dzięki za filmik po obejrzeniu zniechęciłem się do tego towaru
Co Cię zniechęciło? Przecież to jest genialne.

a co byś polecał zakupić w pierwszej kolejności tak 100-150zł i ile ??? :razz: Oczywiscie z biedronki chyba że może znasz coś lepszego z innych sklepów lidl auchan tesco polo market kerfur obi takie mam w okolicy!
Tesco i Carrefour odpada. Drogo tam. Z Polo Market nie znam oferty.

Biedronka:
http://www.fireworks.com.pl/wp-content/upl...-ofeta-2009.jpg
:arrow: wyrzutnia Mistrzowie Ognia 25 strzałów - 25zł
:arrow: wyrzutnia Planet 10 strzałów - 9zł

Lidl
Zeszłoroczne gazetki (EDIT)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81170bc76e31a9a8.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa3ba2d5c92db3d0.html
:arrow: moździerz 10 kul - 24zł
:arrow: wyrzutnia + fontanna Wrath Of The Gods 36 strzałów - 30zł
:arrow: wyrzutnia + fontanna Pheonix Dragon 6 strzałów - 7zł
:arrow: wyrzutnia Monstrum 16 strzałów - 11zł
:arrow: fontanna Mercury Madness- 7zł
:arrow: fontanna Casablanca - 9zł
:arrow: fontanna Butelka - 6zł
:arrow: petardy Grom 6 sztuk - 8zł
:arrow: petarda Średnia 100 sztuk (a nie 50, błąd na ulotce Lidla) - 6zł
:arrow: (4x) petarda Duża 12 sztuk - 2zł - 8zł

Razem:
150zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja najbardziej ubolewam nad Sfinxem,Hotem i Arctikiem :cry: .Mam nadzieję,że znajdą się w ofercie .Z racji tego,że w tym roku mam większe fundusze :twisted:, na pewno kupie wyrzutnie 30strz.Tylko oby była.Myślę,że może znowu pojawi się jakaś nowość :mrgreen: jak rok temu ta 30strzałówka.Miałem nie kupować już małych zestawów, ale chyba skuszę się na ten za 8,99zł :mrgreen: .Wezmę jeszcze te dwie wyrzutnie za 24,99zł i może coś jeszcze.Zakupy będę robił tylko w supermarketach,więc w biedronce zostawię raczej najwięcej forsy,potem Lidl i jakieś pierdółki w innych sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ja to głównie nastawiam się na zakupy wyrzutni i ewentualnie jakiegoś moździerza a co do podanych prze zemnie rakiet to jest to tylko taka zapchaj dziura żeby wcześniej można było sobie coś popuszczać ale dzięki za to zeszłoroczna ofertę głównie wydaje mi się że będzie najciekawiej w biedronce lidlu i obi i tam będę polował! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z początku chciałem kupić małą wyrzutnie za 8,99 zł, ale doczytałem że jest to Macrocosmos II ( efekty: złote i czerwone komety, czerwone fale ). Jeśli ponad połowę mają stanowić niedorobione tiger taile tak jak tutaj -

to podziękuję za zakup. Trochę mnie korci żeby kupić mały zestaw, ale w sumie to tylko 4 rakietki + trochę drobizny. Na dzień dzisiejszy nie wiem czy cokolwiek kupię z tegorocznej oferty Biedronki. Sklep w tym roku mnie zawiódł, chociaż to było do przewidzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To mój plan z biedornki.jest to dodatek do stuffu z fm

zestaw 24,99
moździerz 24,99
fontanna 2 szt. 8,99
zestaw 8,99
rakiety 8,99
wyrzutnia 8,99 x2 10 strzałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja wogóle zmieniłem zdanie.

Kupuje dużą wyrzutnie, duży zestaw, wyrzutnie rzymiaków 150strzałów i to tyle : d

czyli wydam ok. 60zł to zostanie mi 170zł to tak z 120zł wydam w lidlu i 50zł w hurtowni hesti na jakąś duzą wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak będzie Sfinks/M6 to na 99,9999 proc. kupuje, oby był, to pierwszy raz będe miał tą wurzytnie. O Arctica sie nie martwie bo wiem gdzie prawdopodobnie będzie.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...