Skocz do zawartości
  • 0

Prosba o pomoc... czyli jak puscic z dymem 800zl:)


markosz

Pytanie

Witam mam prosbe do fachowcow to bedzie moje pierwsze takie duze fajerwerkowanie w dodatku ma to byc tez niespodzianka dla narzeczonej bo akurat teraz mamy mala rocznice :mrgreen:

Mysle ze bedzie to pierwsze i ostatnie takie duze wylozenie gotowki na ten cel wiec chcialbym to zrobic tak zeby mojej przyszlej zonce i znajomym koparki do ziemi poopadaly :razz:

Narazie to co wymyslilem i dostalem male podpowiedzi...

SHOW OF FIREWORKS - JW408
EXCLUSIVE COLLECTION - JW401
JW39 NEW
BIG BANG MARS - JW07 x2
BIG BANG PLUTON - JW05
JW2000
BLACK CAT - JW42
CUDAK BATTERY - JW25 x2
JW168 Imagine x2
JW31 Crazy Whistling Comets

Zostaje jeszcze ok 240zl na wydanie jesli wszystko pójdzie dobrze z programem wspolnych zakupow...

Kusi mnie strasznie jeszcze JW418 achilles i nie wiem czy czasem nie dolozyc do niego skoro ma byc ten rabacik :cool:

Mile widziene podpowiedzie na co jeszcze mozna wydac :mrgreen:

Jesli chodzi polaczenie to pomyslalem zeby dac:

JW05 + JW07
JW39 NEW + JW07
2x cudak
JW39 NEW +JW31 Crazy Whistling Comets


Jesli ktos ma propozycje co dodac moze , usunac albo zamienic to bede bardzo wdzieczny bo tak jak pisze to moj pierwszy raz :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Co do fajerwerków to prawie bardzo dobry plan ułożyłeś.

Black Cata zamienił bym na JUPITER - 53901. Ostatnio black cat nie ma już takiego super efektu

zamiast JW2000 wziąłbym SHOW OF FIREWORKS - JW59

i te dwie bateri JW165. Weź zamiast jednej JW402 :wink:

Reszta planu w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak ale on chyba myśli żeby oddzielnie odpalić JW05 + JW07 i oddzielnie np. JW39 NEW +JW31 Crazy Whistling Comets tak jak ty robiłeś w tym roku że ze wszystkiego nie robiłeś pokazu tylko poszczególne wyrzutnie łączyłeś :wink: najlepiej niech się wypowie autor tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No chce cos wymyslic tylko nie wiem czy mi wyjdzie bo tak jak mowie to pierwszy raz....no i pod uwage trzeba wziac jeszcze procety sylwestrowe choc do 12 bede stral sie trzymac co by siebie lub nikogo nie uszkodzic...

W sumie nie wiem tez co i z czym polaczyc z kad wziac ląt jak to pomocowac itd takze za wszelkie uwagi i pomoc bede wdzieczny....


To w takim razie zdefiniujcie mi najpierw slowo pokaz heheh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Faktycznie dziala cos za pierwszym razem nie poszlo...

No ale w sumie i tak nie rozumiem tam jest odpalane wszysko pojedynczo , a tam to wszysko odpala sie samo pokolei czy tak no i jeszcze muzyczka gra podczas filmu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok moze powiem jak ja to sobie wyobrazilem i wtedy bedziemy decydowac wspolnie co bedzie lepsze... a pozniej moze jakas wasza propozycja.

Naprawde jestm otwarty i nawet moge zmienic wszystkie dotychczas wybrane fajerwerki jesli ma byc naprawde cos exta z tego :mrgreen:

No wiec po pierwsze wszystko bedzie sie odbywac na plazy nad morzem... przed polnoca sie zbieramy i wychodzimy wspolnie...pisze to poniewaz nie wiem czy to ne bedzie stanowic jakiejs przeszkody...

No i wiadomo 24.00 zyczenia buzi buzi itd...

Po ceremonie biore zapalare i ide odpalac po kolei to co w worku na plecach przynioslem :mrgreen:

Pisalem wyzej co i jak mniej wiecej chcialbym polaczyc zeby bylo ciekawiej oczywiscie te najwieksze wyutnie na koniec...

No i to chyba tak sobie wyobrazilem ale tak jak mowie to moje pierwsze tego typu "zadnanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sumie daleko nie jest moze ze 100-150M bo my jedziemy tam pod domki do osrodka wiec mysle, ze nie bylo by problemu.... no chyba ze na nogach sie nie bede mogl utrzymac hehe...

Jesli chodzi o transport juz tam to tez spko auto to kombi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najpierw kolega musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy chce się narobić, czy też nie bardzo, tzn. kupić kilka dużych kostek podłączyć pod lont i niech leci i dzieje się co się chce.

Dla kogoś średnio zaawansowanego poleciłbym coś takiego:

plan14.jpg

Cena przy 25 % rabacie 801 zł, przy 30 % 747 zł ( więc na niejedną flachę jeszcze zostanie :razz: )

I teraz jak to połączyć.

Plaża to idealne miejsce. Można rozstawiać co się chce i gdzie się chce. Początek - stroboskopy oddalone w odległości przynajmniej kilku metrów. Następnie fontanny z tych samych pozycji. Następnie FAN z wszystkich małych bateryjek. Tzn. I/ pod takimi kątami. Ewentualnie można je strzelić z wcześniejszych pozycji fontann i stobków. Powstanie wtedy bardzo fajna ściana ognia z bardzo dobrym tempem strzelania. Po części dynamicznej może nastać część z większymi bateriami tj. JW408, JW2001 i na finał Quattro Generazioni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzieki bardzo za propozycje tylko, ze jeszcze o ile w przypadku takiej palety dalbym rade to zmatowac....wiadomo mozna w dmku poskladac dzien lub kilka wczesniej o tyle rozstawianie na plazy juz jest malo realne....

Po pierwsze bedzie ciemno a wczesniej raczej nie bede tego mogl zrobic po dwa moga to juz troszke utrudnic promile :mrgreen:


Chcialbym jeszcze dodac ze kwota nie jest zupelnie sztywna i jesli dobije do 1000 to nie ma problemu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciemność to nie problem, kupujesz latarkę na głowę w pierwszym lepszym media-markcie czy czymś podobnym i już ciemność staje się światłością :smile: Podłączanie pod lont to też coś bajecznie prostego. W domu zaznaczasz na szpuli taśmą w odpowiednich odległościach miejsce łączenia, a na dworze tylko łączysz lont wyrzutni ze szpulą opaską zaciskową. 5 minut i po sprawie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurcze sam nie wiem hehe troche sie obawiam , ze moge nie podolac i lipa wyjdzie :mrgreen:

A jesli chodzi o czas trwania takiego projektu to ile tak mniej wiecej by to wynioslo??
No i czy wogole fajnie by to wygladalo...chociaz na final dalbym moze cos bardziej agresywnego np takiego JW418 bardziej by mi to odpowiadalo hehe....takie zakonczenie z jeb%^ciem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Vel ja bym jednak nie komplikował tego o łączenie na szybko lontów itp itd. o to moje dzieło


BIG BANG MARS - JW07 18.00 x2 = 36.00
BIG BANG PLUTON - JW05 28.00
JW168 Imagine 35.00 x2 = 70.00
CUDAK BATTERY - JW25 33.38 x2 = 66.76
CRAZY WHISTLING COMETS - JW31 57.00
JW39 NEW 64.00
P7543 SEUL 90.00
EXCLUSIVE COLLECTION - JW2000 95.00
SHOW OF FIREWORKS - JW408 153.00
SHOW OF FIREWORKS - JW402 204.00
GULIWER - SM9858 26.00
TXB498 The Magic Key 13.00
TXB604 - MAGMA 13.00
TXB605 - SKY BUSTER 13.00
TXB603 - THE MAGIC KEY 13.00
U31419 - COCO 35.25 43.00
NEW GENERATION 13 - JW69 53.50
DON'T WORRY BE HAPPY - JW20 32.00
TXF441 Flash 90sek. (3szt) 7.00 x2 = 14.00
SILVER - FC8002 9.90 x3 = 29.70

Mając takie wyrzutnie na pewno by był ładny pokaz :wink:

Wybrałeś dobre wyrzutnie jedynie uczyniłem drobne zmiany. Koszt fajerwerków to 1113 PLN (zakładając ze z nami kupujesz odlicz od tego 30% i ci wyjdzie kwota do zapłaty)

Napisz nam teraz który plan wybierasz to ci napiszemy kolejność odpalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No jesli to twoje "dzielo" jest na palecie i da rade to zmajstrowac wczesniej to mysle zo to bardziej by mi pasowalo....nie byloby przynajmniej niespodzianek....

Tak jak mowie rozstawiac na plazy podlaczac itd to chyba nie jest jednak dobra na pierwszy raz szczegolnie po % bo nie ma co sie oszukiwac do 00.00 trzezwosci nie utrzymam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A więc musisz kupić jeszcze lont dostępny także na fajerwerkimarket.pl

Lont 1cm/sek, 2,5mm 20 metrów 28.00
Lont szybki, 10cm/sek 5 metrów 7.00

Razem z lontem do zapłaty by wyszło 803.6 PLN plus 24 PLN (koszt przesyłki) czyli 827.6 PLN Jeśli to jest za dużo to go jeszcze trochę odchudzimy.


Jutro napisze ci kolejność odpalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spoko nie ma problemu jak juz pisalem wczesniej w poscie moge przeznaczyc ok 1000zl nawet te 1100 na "zabawki" wiec jesli chcesz to mozesz cos dolozyc fajnego :mrgreen:

Mnie meczy caly czas ten JW418 Achilles no ale nie wiem czy warto sie w niego pchac bo w sumie drogi czy lepiej moze cos wiecej a mniejszego.... Jesli bedzie trzeba 2 palety to tez damy rade hehehe....


Dzieki serdeczne za pomoc... mam nadzieje ze wyjdzie cos naprawde fajnego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze ... Wiadomo efekt efektem, ale nie umiałbym kupić wyrzutni za 300 zł która trwa 30 sek.. Ja wolę kupić więcej wyrzutni za te 300 zł, ale żeby mieć jak najwięcej zabawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chcesz pokazu bez żadnych problemów ? zamawiasz z mojego sklepu dwie wyrzutnie PRO NWP 150 strz po 400 zł sztuka podkładasz pod wyrzutnie deskę z jednego boku w przypadku drugiej tak samo odpalasz sobie jedną potem drugą i nie ma problemu i pokaz masz, że hoho :) wyszedł by ci efekt V a filmik jednej z wielu tych wyrzutni masz na tym filmiku

od 01:26 do 3:34 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...