Skocz do zawartości
  • 0

Co byscie zmienili lub dodali w tym planie ??


goge5ta

Pytanie

2xAchilles
JW418
2x299,90 PLN

4xArtillery Shells 1.75''
VS0045
4x69,90 PLN

2xAchtung Duży
HE008
2x45,00 PLN


2x SHOW OF FIREWORKS JW408
JW408
2x 195,00 PLN

10xCHANGEABLE DRAGON
JRC04
10x7,90 PLN

4xBig Day
4x79,00 PLN

5xMARS - BIG BANG SERIES
JW07
5x15,90 PLN

3xSAMURAJ
RSB734
3x34,90 PLN

4xSHOW OF FIREWORKS JW48
JW48
4x37,90 PLN


4xNew Generation 13
JW69
4x48,90 PLN


2xImagine
JW52
2x73,90 PLN


2xNew Age
JW57
2x95,90 PLN

2xNew Generation 8
JW38
2x55,90 PLN


2xNew Generation 7
JW34
2x56,00 PLN


2xSHOW OF FIREWORKS
JW65
2x59,90 PLN

4xImagine
JW103
4x26,00 PLN


2xHot stars
DP020
2x95,90 PLN

2xImagine
JW49
2x199,90 PLN


2xEXCLUSIVE COLLECTION
J164
2x85,90 PLN


20xCyrkoblitz
JM01
20x6,90 PLN


3xBazooka 1
JRC31/1
3x20,90 PLN


3xBazooka 4
JRC31/4
3x20,90 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

no to ok. A zamowie za 8 to 6 zaplace :grin: .
Zrobie jeszcze raz plan i znow sie was poradze .
A gratis jaki dostane jak tak duzo zamowie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Płacisz o tyle taniej za wszystkie produkty (30%). Jak chcesz sobie coś wziąć to dokładasz to do zamówienia. a gratisy to tylko produkty niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gratis jest nispodzianką, bo gratisy z fm.pl nie obowiązują, ale jeżeli jako pojedyncza jednostka składasz zamówienie we wspólnym kupowaniu to myśle, że akurat w Twoim przypadku mógłbyś zagadać z organizującym tą akcję wapem co do jakiegoś extra gratisu dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koledzy, nie rozumiem dlaczego nie wierzycie użytkownikowi goge5ta. Owszem, różni się kwotą wydawanej kasy, ale to nie powód żeby od razu stawiać go w takim świetle :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No jednak niewiele się pomyliłem z "miszczem" bazarku... czerwone szelki (a może bomby;)), też kupują fajerwerki :lol: Jedno mnie ciekawi jak magic of the stock market trafił na to forum i jakie parytety wskazały Ci drogę do tego działu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ze zamawiam duzo fajerwerkow to od razu bazarowa ??? . Jednak moje plany sie zmienily, inna firma mowi ze jak zamowie za 11 to place 7 to duza znizka , moze ktos tez zamawia ze mna ? Zreszta jeszcze pomysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam nadzieję że doczekamy się zdjęcia twojich fajerwerków za 11k


Ps nie źle nas wydymałeś, było mówić że się zastanawiasz gdzie kupić, a teraz sam wiesz jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raz piszesz że 4tyś później że 6-8tyś później 10tyś później 11tyś a teraz 12tyś ;) Nie wierze w żadne twoje słowo chyba ze pokażesz te fajerwerki ;) Ale wątpię żeby normalnie myśląca osoba wydawała 6-12tyś zł czyli albo naprawdę jesteś jakimś maniakiem albo handlujesz na bazarze itd lub kłamiesz i później powiesz że coś tam się stało i z tego powodu nie kupiłeś fajerwerków lub kupiłeś za wiele mniej ale można wywnioskować że handlujesz fajerwerkami a dlaczego ?? a bo po co byś brał po 2-10x jeden produkt ?? przy takim budżecie jak ty ,,posiadasz" bo mieć taki budżet to przy nim można pokaz zrobić naprawdę extra nie uzwajając x liczby danego produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najpierw kupujesz za 11k płacisz 7k teraz 12k i płacisz 7, mam nadzieje że w następnej wiadomości napiszesz, że przy zakupie za 13 k płacisz 7k :)
Nie wiem, może zrobimy coś takiego, że jak rzeczywiście kupisz to wszystko, to prosimy o zdjęcie, a jeśli nie to banik za oszustwa zjemcimame.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przecież od początku pisałem ze ten chlopczyk ma krzywo pod sufitem :PP teraz sami sie przekonujecie , poczekajcie jeszcze 3 tygodnie dobije do 30 tysięcy :))


( skończy sie jak mowilem 700 max )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie rozumiem tego całego zamieszania. Skoro chce plan na ileśtam tysięcy, to po prostu ułóżcie go i nie mówcie, że nas oszukuje. To czy go rzeczywiście zrealizuje, czy nie, to już nie nasz problem.

Pamiętam czasy, w którch nie dowierzaliśmy stuffu Mpiwowskiemu ;). Zobaczymy jak będzie w tym przypadku, chociaż faktycznie jest to wątpliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

On dla mnie piszę stylem takiego 10 latka co powie i odrazu musi napisać ; )
ale zobaczymy. jak bedziesz mial tai stuff to udanego sylwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A jak bede mial taki stuff to kazdy kto mi nie wierzy jest kur*ą ok ?
Spokojnie panie maklerze. Nikt nie dokonuje tutaj ataku. Po prostu każdy jest ciekawy wyniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakie to ma znaczenie jeżeli będziesz miał taki stuff to bardzo się cieszymy z tego że jest taki fajerwerkomaniak jak ty razem z nami. Jednak nie denerwuj się tak bo kto wydaje na sylwka 7k nie jest spotykany tak często jak taki co wydaje 300 PLN :wink: Średnia forum to około 200 PLN więc nie dziw się jak ktoś nie dowierza takiej kwocie. Jak już kupisz ten stuff to daj znać zrób ładny film lub zdjęcia.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spoko. Film bedzie wszystko bedzie , nie dygajcie :grin: . Potrzebuje tylko jeszcze szelek albo wyrzutni PRO. Tylko zezwolenia nie mam :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...