Skocz do zawartości

JW4054 Copernicus


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW4054
Nazwa: JW4054 The Hunter
Efekt: NIEBIESKI, CZERWONY BUKIET Z CHRYZANTEMĄ; KOMETA + CHRYZANTEMA "CRACKER"; NOWOŚĆ 2009
Zdjęcie: 656.jpg
Film: http://www.youtube.c...h?v=lnIV4iMbMV8
Cena hurtowa: około 37zł
Układ Efektu: I
Ilość strzałów: 19
Wysokość efektu: ???
Kaliber: 25mm
Czas strzelania: 30sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cena hurtowa tej wyrzutni to 35.90 zł.
Jest to po prostu mniejsza wersja JW408 w bardziej przystępnej cenie.
W większości hurtowni kosztuję ona 29.50zł , a mimo mniejszego kalibru podobno dorównuje wielkością efektu "czterysta ósemce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Polecam , u mnie w tym roku zrobiła niesamowity szoł tylko że miałem z napisem the hunter.Miałem sporo kostek ale ta bije wszystkie poniżej 30zl.
Wielkość na niebie niesamowita.2 sztuki już zamowione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ta wyrzutnia była jeszcze ładniejsza niż sobie wyobrażałem.Fantastyczny cracling,który rozbryzgiwał na potężną rozpiętość.Nie dość,że ma kapitalny gęsty cracling to jeszcze ma ładny złoty trzeszczący bukiet kilka metrów po wzlocie.Idealna pozycja,która ma bardzo podobny efekt do jw408,wielkość efektu jest może minimalnie mniejszy.Trzeba powiedzieć też,że jest naprawdę tania.Nie wiem czy ktoś znajdzie lepszą wyrzutnie za tą cenę.Fani craclingu powinni zaopatrzyć się w tę wyrzutnie na każdego Sylwestra.Z całego serca polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

 

Odpalałem ją przed kostką 49's 30mm Pyromoravii Dragon's head Lipiec i efekty Copernicusa były niestety sporo uboższe ale nie ma tu co porównywać 30mm vs 25mm , za tą cenę (ok 35 zł) można raz kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...