Skocz do zawartości

JW4050 Columbus


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW4050
Nazwa: JW4050 Columbus
Efekt: "TITANIUM CRACKLING" + SREBRNE KOMETY; ZIELONY, ŻÓŁTY EFEKT UCIEKAJĄCYCH RYBEK; CZERWONE, ZIELONE CHRYZANTEMY; PURPUROWE I ZIELONE PIWONIE; "TITANIUM CRACKLING"; NOWOŚĆ 2009
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/produkty_fa/573.jpg
Film: http://www.youtube.com/watch?v=BfDrXTikGA0
Cena hurtowa: około 39zł
Układ Efektu: I
Ilość strzałów: 54
Wysokość efektu: ???
Kaliber: 25,19,12,20,14 mm
Czas strzelania: 30sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wyrzutnia bardzo nietypowa. Spodobał mi się ten wachlarz. Wyrzutnia fajna, ale cena niestety troche za wysoka jak na takie coś ... Gdyby kosztowała max. 25zł to bym kupił :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość DreSzCzyK

Moim zdaniem, nie opłaca się kupywać wrzutni ponieważ za 48zł na FM, mozna kupić wyrzutnie bardziej efektywniejszą .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta cene wydaje mi sie ze mozna kupic cos o wiele lepszego.
Jedyny plus to to ze ma 54 strzałow ale efekty sa słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się Podoba :grin:
Cena trochę za wysoka jak na taki efekt ale jak by ją połączyć z inną wyrzutnią to mogło by to ciekawie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Video z Sylwestra 2011:



Jak dla mnie nie jest za droga biorąc pod uwagę, że w sumie ma 54 strzały. Na widzach zrobiła największe wrażenie zaraz po wyrzutni The Hunter (Jorge). Niby dałem tryb nagrywania "fajerwerki", ale później nie wiem czemu widziałem na kamerza auto, więc te pierwsze strzały zostały uchwycone tak jakby bez światła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jestem trochę zaskoczony jeśli chodzi o piękność tej wyrzutni.Szczerze mowiąc nie spodziewałem się,że na żywo będzie taka piękna.Fajne sa efekty uciekających rybek i wirów a na dodatek te ładne komety i rozpryski o efekcie peoni zrobiły ogromne wrażenie na mnie jak i na publicznosci.No i należy też wspomnieć fianał tej wyrzutni,ten cudowny crakling na pół mojego pola,efekt craclingu był bardzo szeroki i gęsty.Polecam tą wyrzutnie 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...