Skocz do zawartości

Co powiecie o stronce fruli.pl??


luxor

Co myślisz o stronce fruli.pl??  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Beznadziejna
      7
    • Mo?e byc
      2
    • Super
      2


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, tak jak w temacie. Mieliście może styczność kiedyś z tą stronką a może licytowaliście już tam coś?? Ja dopiero zaczynam. Stronka mnie zaciekawiła bo można wylicytować fajne rzeczy za dosłownie grosze (jeśli ma się dużo szczęścia), np w minionych aukcjach widziałem kamerę Sony DCR-SR210E wylicytowaną za 8 gr!!!! >>KLIK<< (gościu miał fuksa że akurat nikt tym nie był zainteresowany ;P). Jak ktoś wie jak licytować to może tak nieźle zarobić. Czekam na wasze opinie co do tej stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być ale niewiadomo czy jak dotrze to czy będzie działać lub czy będzie w częściach do sklejania ! :razz: ale spoko jak kogoś to interesuje ----- może kiedyś wypróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a według mnie to wielka podpucha.. kto w dzisiejszych czasach kupi kam cyfr. za 8 groszy??
Pewnie dlatego kurierem bo na aukcji pisze 8gr a jak przyjdzie to ze 3k zapłacisz... jak zrobisz tam zakupy i ci przyśla za 8gr to napisz bo czekamy z niecierpliwością:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zbieram te frutki bo jak nie ma się ich dużo to nawet nie ma co zaczynać licytować :razz:, ale jak coś wygram to dam znać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Dzieciaki sprzedają, a naiwni ludzie się nabierają i kupują te frutki przez co strona zarabia. Podpucha na maksa :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie , nie ma nic za darmo ;d
Z tego co zauważyłem(podobnie jak na dajmniej) być może kupujesz za więcej niż to warte(nawet dając mniej).
Tyle osób to licytuje , płacąc za to jakąś lewą walutą , że firma zarabia kupe kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Dzieciaki sprzedają, a naiwni ludzie się nabierają i kupują te frutki przez co strona zarabia. Podpucha na maksa :!:

Po pierwsze to żadne dzieciaki tego nie sprzedają :razz: , a po drugie to kto powiedział że ja coś na to wydałem ?? :razz: . Złamanego grosza na to nie wydałem a mam już 70 tych frutków za friko :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba znalazłem sposób na te aukcje xD. Jak na razie wygrałem 2/2 aukcje :P. Jedna aukcja to doładowanie 20 frutków a druga doładowanie 50 frutków :D. Jeszcze trochę wygram frutków i chyba wezmę się za coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...