Skocz do zawartości

Zapowiedzi pokazów pirotechnicznych


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

25.04.08 r. odbędzie się pokaz sztucznych ogni w Parku Górczewska w Warszawie na Bemowie
po koncercie z okazji otwarcia Amfiteatru.
Koncert planowany na godzinę 18.30

9.05.08 r. pokaz sztucznych ogni na terenie SGGW na Ursynowie o godzinie 21.15 z okazji imprezy studenckiej Ursynalia 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I kolejny pokaz:

Pokaz Sztucznych Ogni - Święto Łodzi 2008 - 18.05.2008

Okazja – Święto Łodzi 2008
Miejsce – Scena Mickiewicza/Piłsudskiego
Godzina – około 22:00
Wykonawca – ??? będę próbował się dowiedzieć
Długość pokazu – ???

Będzie film :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy bierzecie te wszystkie informacje o pokazach? :mrgreen:
W telewizji nic nie ma, radia chyba nikt nie słucha bez przerwy. Łazicie po mieście i szukacie na słupach reklamowych?

Ja wiem tylko, że w Szczecinie 13, 14 i 15 Czerwca jest 1 międzynarodowy festiwal fajerwerków który miał być rok temu U MNIE!! :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są strony internetowe o naszych miastach. Są też strony internetowe gdzie służą jako taka baza imprez. Poszukaj a znajdziesz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni nic nie ma... ale właśnie do mnie dotarło, że 14 i 15 czerwca to weekend!! Pojadę do Szczecina i będą filmy!!! :grin: :grin: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.05.2008r. o godzinie 22 w Świdniku koło Lublina odbędzie się pokaz sztucznych ogni z okazji Dni Świdnika.
Pokaz odbędzie się przy placu przy SP 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 maja 2008r. odbędzie się pokaz sztucznych ogni w takt muzyki "Oda do radości",
przy Ratuszu dzielnicy Bemowo w Warszawie na zakończenie koncertu z okazji Dnia Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest impreza otwarta, więc każdy może przyjść i obejrzeć.
Pokaz jest na zakończenie koncertu, ostatnia będzie występować Doda i ma zacząć o 21.30. I nie wiem ile ona będzie śpiewać.
Ale myślę, że z niecałą godzinę, więc pokaz będzie pewnie w okolicach 22 a 22.30.

Jakby co, podaję adres: ul. Powstańców Śląskich 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 maja na Placu Zamkowym w Lublinie odbędzie się pokaz sztucznych ogni na zakończenie wielkiej majówki. Niestety nie mam info o której godzinie odbędzie się pokaz.

I teraz mam dylemat bo tego samego dnia jest pokaz w pobliskim Świdniku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz Sztucznych Ogni - Dzień Dziecka w Manufakturze 2008 - 01.06.2008

Okazja – Dzień Dziecka 2008
Miejsce – Rynek Manufaktury
Godzina – od 21:40 do 22:00 :lol:
Wykonawca – Firma Kalifornia z Łodzi
Długość pokazu – możliwe że 20min :lol:

Będzie film :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.05.2008, koło godziny 22 odbędzie się pokaz sztucznych ogni na Finał Turnieju Coca Cola Cup 2008
na terenie Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej oczywiście na warszawskim Bemowie.

31.05.2008, 15 minut po 22 odbędzie się pokaz sztucznych ogni na zakończenie
IX Festynu Rodzinnego na Targówku Fabrycznym przy Szk. Podst. nr 58
przy ulicy Mieszka I 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z okazji dnia dziecka przydałby się pokaz :mrgreen:

Bychawa, 26,05,2008 godzina 22,30
Z okazji "Święta pieroga".
Podobno coś dużego, ale mnie niestety tam nie będzie bo mam dwa inne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak obiecałem tak piszę, a więc w Krakowie w najbliższym czasie spodziewane są opisane przeze mnie wcześnie dwa na prawdę ogromne jak na polskie warunki wydarzenia, w których jedną z głównych ról odgrywają fajerwerki. Będą to krakowskie Wianki 21 czerwca, których program nareszcie pojawił się na stronie Krakowskiego Biura Festiwalowego i zapowiada się na prawdę ciekawie. Dla informacji dodam, że zeszłoroczny pokaz na tej imprezie był największym spektaklem pirotechnicznym w historii Polski pochłonął on ponad miesiąc przygotowań logistyczny, rozgrywał się przez 16 min. ładunki odpalano z 6 barek a rozpiętość pokazu w powietrzu wynosiła ponad 800 m :!: Koszt pokazu wyniósł UWAGA 400000 pln. Drugą imprezą jaką polecam jest odbywająca się już po raz VIII Wielka Parada Smoków organizowana przez teatr Groteska. W ramach 2 dniowych imprez odbywa się trwające ponad godzinę widowisko plenerowe w zakolu Wisły pod Wawelem w tym roku odbędzie się ono 7. czerwca o godz. 21:45. Przez cały czas niebo lśni od fajerwerków, laserów oraz kolorowych świateł. Nad taflą Wisły unoszą się kłęby dymu oraz przepływają i przelatują ogromne smoki. Byłem już 4 razy na tym widowisku i mimo to, że 3 razy lało pokaz odbył się bez zakłóceń. Dodam tylko, że atutem jest nie tylko bardzo długi czas trwania, ale również odpalenie w tym czasie ponad 200 wyrzutni kalibru 1,5", kilkuset rzymskich ogni i szelek 2,5 - 6". Info tutaj
Co do mniejszych pokazów to w przededniu Wianków na krakowskim Rynku w ramach koncertu galowego na XVIII międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Wojskowych odbędzie się ok. 5 min. pokaz sztucznych ogni. Niestety wejście na galę jest za zaproszeniami, ale już napisałem maila do biura organizacyjnego i każdy od 10. czerwca będzie mógł odebrać nieodpłatnie takie zaproszenie. Wszelkie info dostępne na stronie organizatora
Ostatnią imprezą jakiej towarzyszą zwykle widowiskowe fajerwerki jest Festiwal Recyklingu program dostępny tutaj jak na razie nie ma w nim pokazu, ale krążą słuchy, że będzie po koncercie, a swoją drogą pokaz laserowy co roku jest na prawdę wypasiony, a na tle kilkunastu balonów robi też wielkie wrażenie.

To by był na tyle w tym króciutkim poście :D

Edit# Zapomniałem dodać, że wszystkie pokazy wykona firma NakajaArt a można spodziewać się efektów podbnych do tych (a właściwie to tych samych i paru innych w odmiennej kombinacji i na większą skalę :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz Sztucznych Ogni - Wianki Warszawskie 2008 - 21.06.2008

Okazja – Wianki Warszawskie 2008
Miejsce – Wisła wzdłuż ul. Wybrzeże Gdańskie
Godzina – około północy (dokładne info wkrótce)
Wykonawca – Firma Goldregen
Długość pokazu – prawdopodobnie 15min (dokładne info wkrótce)

Będzie film :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Festiwal Fajerwerków - Ustka 2008
Miał być 4-6 lipca, ale teraz przeczytałem, że zmieniła się data i będzie 3-5 lipca.
Miejsce - nie wiem, nie znam Ustki :lol:
Godzina - nie podali :lol:
Wykonawca - 6 firm :lol:
Długość - nie wiem :lol:

Ale wiem jedno - będzie film z kamery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy nad morzem:

W roku bieżącym w ramach obchodów Dni Morza w Szczecinie zostanie zorganizowany Festiwal Fajerwerków PYROMAGIC 2008. W dniach 13-15.06.2008 widowiska pirotechniczne z podkładem muzycznym trwające prawie 20 minut będą wykonane przez firmy z Włoch,Kanady oraz Niemiec:

13.06.2008 - Rohr Fireworks - Niemcy, Apogee Fireworks - Kanada

14.06.2008 - Parente Fireworks - Włochy

15.06.2008 - ogłoszenie wyników i poza konkursem pokaz finałowy w naszym wykonaniu

Zapraszamy!!!

Info pochodzi ze strony firmy Surex www.surex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniejsze info w sprawie Wianków Warszawskich 2008:

Pokaz rozpocznie się około godziny 23:45
i będzie trwał około 15min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich oto info na temt niedzielnego pokazu w Siedlcach (08.06.2008) jakie otrzymałem od gościa z Fajerwerków AS:
Witaj fpshooter,

65 mm 20szt
75 mm 52szt
100 mm 44 szt
125 mm 11sz
200 mm 2 szt

no i 16 pozycji tzw ziemi :) w roznych konfiguracjach, strzelajace rownoczesnie z 2-3 miejsc..
w kazdym razie bedzie ladnie
(...)
(...)
moim zdaniem bedzie ladnie
Pozdrawiam
Herr

Sądząc po ilości powtórzeń tego zwrotu na prawdę będzie ładnie, a jak dobrze pójdzie to paru forumowiczów się spotka w realu a nie jak zazwyczaj w tesco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe pokazy w Warszawie i okolicach:

14.06.2008

1). Przystań Marki 2008, Park Miejski w Markach

15.06.2008

2). Dni Dzielnicy Ursynów, Kopa Cwila (Park im. R. Kozłowskiego) W-wa, g. 22.00
3). Dni Ożarowa Mazowieckiego, Park Ołtarzewski, g. 22.00
4). IX Dni Nowego Dworu Mazowieckiego, Park im. Wybickiego, g. 22.30
5). Dni Karczewa, Rynek Zygmunta Starego, g. 22.30
6). Dni Łomianek, teren POLMO Łomianki S.A, g. 22.00

21.06.2008

7). Wianki nad Wisłą, Podzamcze, g. 23.45, firma GOLDREGEN
8). Święto Gminy Nieporęt i 45- lecie Zalewu Zegrzyńskiego, port, g. 22.30
9). Wianki w Zielonce, Park Dębinka, g. 22.00
10). Wianki w Serocku, Plaża miejska nad Zalewem Zegrzyńskim

22.06.2008

11). Dni Dzielnicy Targówek, Park Bródnowski W-wa, g. 22.30, firma SUREX
12). Dni Gminy Wiązowna, Gminny Ośrodek Kultury, g. 22.30, firma FAJERWERKI AS
13). Dni Pilawy i 100- lecie OSP, Stadion miejski, g. 24.00, firma EFEKT

26.06.2008

14). Impreza zamknięta, Wisła na wysokości Zamku Królewskiego, g. 1.00 w nocy, firma SUREX

EDIT: Nowy pokaz 21.06 w Nieporęcie
EDIT2: Kolejny nowy pokaz 21.06 w Zielonce
EDIT3: Nowe pokazy w Serocku 21.06 i w Pilawie 22.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wie ktoś może czy na Mazurach (konkretnie w okolicy Mrągowa, Rucianego i Piszu) nie ma jakichs pokazów w dniach 22-29.06? bo jeśli tak to bym sfilmował i wstawił do neta porównać by można z innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz Sztucznych Ogni - Wianki w Ciechanowcu - 22.06.2008

Miejsce - Ciechanowiec
Godzina - ok 24, 23:45.
Wykonawca - ??? - też chciałbym to wiedzieć :P
Długość pokazu - ??? - niewiem ale jak sądze jakieś 2-3 min.

Pokaz na działce, w niedziele, troche głupio bo zawsze w niedziele wyjeżdzałem do domu więc niewiem czy będe na tym pokazie, ale postaram się coś wykombinować, być i nakręcić wszystko.
Może przed pokazem dowiem się jaka firma robi, ale wątpie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...