Skocz do zawartości

Bydgoszcz - sklepy i hurtownie


Ron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy zna ktoś jakąkolwiek hurtownię w Bydgoszczy? Byłbym wdzięczny za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGNISTY SMOK

Bydgoszcz,85-830 ul. Sandomierska 24/5
tel: (0-52) 3464210, 0606890251
==============================
http://www.fajerwerki.mikapa.pl/regulamin.php ten sklep jeszcze

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe MIKAPA Michał Klimkiewicz
ul. Nakielska 137, 85-347 Bydgoszcz
==============================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy orientujesz się, czy ten pierwszy sklep jeszcze funkcjonuje ? Bo pisałem do niego maile i nic. Ten drugi odnośnik to też hurtownia czy zwykły sklep ? Kupował ktoś z Was w jakimś z wymienionych miejsc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
A czy orientujesz się, czy ten pierwszy sklep jeszcze funkcjonuje ? Bo pisałem do niego maile i nic. Ten drugi odnośnik to też hurtownia czy zwykły sklep ? Kupował ktoś z Was w jakimś z wymienionych miejsc ?

Ten sklepik jest na nasypowej ja tam kupowałem same petardy . Wszystko z komety . ceny w miarę . Jeśli chodzi o hurtownie to jest na szajnochy hurtwonia wielobranżowa jest taki napis na budynku leki itp. RR byłem w sylwestra tak gdzieś o 15 ale już mieli zamknięte więc nie wiem czy detalicznie tez sprzedają ale w RR taniutko... http://www.rr.com.pl/doc/fajerwerki2009.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli chodzi o Szajnochy 4 to albo coś jest porąbane, albo ja nie mogłem odnaleźć właściwego wejścia... W każdym razie obszedłem budynek dookoła i znalazłem tylko jedno pomieszczenie, faktycznie wypchane fajerwerkami. Problem w tym, że był to ten sam sklep, w którym chciałem zaopatrzyć się na Sylwester 2008/2009, a wówczas ceny były z kosmosu. Lekko zdziwiony pomyślałem, że może coś im się odmieniło, ale nie... Mały Achtung za 3 zł itp. .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mógłby ktośmi powiedzieć wkońcu ocb. ;?
można robić tam zakupy przed sylwestrem itp. tak jak było na ulotce internetowej ?? bo już nie kapuje !
pisałem im na e-mail to mi odpisali

Proszę Pana,

prowadzimy sprzedaż tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mógłby ktośmi powiedzieć wkońcu ocb. ;?
można robić tam zakupy przed sylwestrem itp. tak jak było na ulotce internetowej ?? bo już nie kapuje !
pisałem im na e-mail to mi odpisali

Proszę Pana,

prowadzimy sprzedaż tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą

czyli tylko hurtem ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Znacie może jakieś jeszcze inne sklepy, tak najlepiej w centrum i w Fordonie. A ten na nasypowej/nakielskiej i na szajnochach od kiedy maja towar? Dzisiaj ktoś pod blokiem wystrzelił K0201 i sie zastanawiam gdzie juz jest i po ile :)
Edit: Ten na szajnochach wiem, że już ma fajerwerki, ale czy sprzedają też w sklepie? W gazetce promocyjnej napisali, że są ale ofert dalej w niej nie ma, a w katalogu fajerwerków jest ich pełno za świetne ceny, np. FP3 za ok. 8 zł. daje link http://www.rr.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=138&Itemid=176#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znacie może jakieś jeszcze inne sklepy, tak najlepiej w centrum i w Fordonie. A ten na nasypowej/nakielskiej i na szajnochach od kiedy maja towar? Dzisiaj ktoś pod blokiem wystrzelił K0201 i sie zastanawiam gdzie juz jest i po ile :)
Edit: Ten na szajnochach wiem, że już ma fajerwerki, ale czy sprzedają też w sklepie? W gazetce promocyjnej napisali, że są ale ofert dalej w niej nie ma, a w katalogu fajerwerków jest ich pełno za świetne ceny, np. FP3 za ok. 8 zł. daje link http://www.rr.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=138&Itemid=176#




Tak ale oni sprzedają tym co prowadza działalność gospodarczą..

Jeżeli chcesz coś w fordonie to znam 1 miejsce na bazarze fordońskim typek sprzedaję, Zuki ;D, większe k0201 i jakieś tam badziewia ;d
wiem , bo sam tam kupowałem ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak ale oni sprzedają tym co prowadza działalność gospodarczą..

Jeżeli chcesz coś w fordonie to znam 1 miejsce na bazarze fordońskim typek sprzedaję, Zuki ;D, większe k0201 i jakieś tam badziewia ;d
wiem , bo sam tam kupowałem ;>


Szkoda, bo potrzebowałbym K0201 (do eksperymentów/zabaw), K0202 (do prób wytrzymałości mojej armatki :)), FP3 i small, bo nigdy nie próbowałem, a mnie jakieś nieznane badziewie niepotrzebne. Jak mam płacić tam 3 zł za coś po czym nie wiem czego się spodziewać to dziękuję. Chyba, że ma to co wymieniłem, albo i nawet skusiłbym się na piratki, niby niezłe.
Czyli mówisz, że już są dostępne fajerwerki?

Edit: Byłem poszukać RR i w końcu po 0.5 h znalazłem. Napisali na ścianach "Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej". Czyli, że co, tylko firmom? Ktoś już pisał,że kiedyś można było u nich kupować. To jak to jest?
Apropo to prze tymi hurtowniami jest budynek z zielonym dachem, a firma chyba "Diona' czy coś takiego, to z ulicy widać plakaty "Fajerwerki". Od ulicy w pierwsze drzwi niepewnie przeszedłem, bo jakiś to sklep hydrauliczny i po spytaniu o owe fajerwerki oznajmili, że dostawa dopiero będzie w tym tygodniu. Możecie mieć na oku ten sklep i powiadomić jak tam wygląda, jakie ceny i firmy.
53.124908, 18.060931 wklejce w google maps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...