Skocz do zawartości

[INNE] Film instruktażowy Hestii


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie linka do strony, z której można wziąć ten filmik instruktażowy hestii , który co roku leci na stoisku z fajerwerkami na tym telewizorku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No przydał by się ten film zawsze go w kauflandzie oglądałem. Niby głupi gościu gada jak odpalać fajerwerki i wychwalają je jaki są bezpieczne ale oglądał by to całymi dniami :mrgreen: myślę że nigdzie tako filmiku nie ma może do hesti trzeba emajla napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz , że opublikujesz to na swojej stronie jako reklama hestii. To jedyny sensowny pomysł , który przychodzi mi do głowy. Ale raczej wątpię w to że nawet odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisać im , że chcesz zamieścić ten filmik na forum , w celach reklamowo-instruktażowych.Pewnie się zgodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej zrobią aktualizacje na swojej stronie niż odeślą maila :Dhttp://www.fajerwerki.pl/ (odkąd pamiętam zawsze była w budowie).
Tak serio to warto spróbować. Zapożyczenie materiału w celu darmowej reklamy, to chyba interesująca oferta dla Hestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to bym nie liczył. Zobacz jak ich stronka wygląda. Dobrze będzie jak w ogóle odpiszą. Tylko kto te e-maile odbiera? Jak odbierze jakaś babka i zlekceważy tą wiadomość albo uzna za spam to po ptakach. Najwyżej będzie się stało w kauflandzie i oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to biegało , a ja proponuje wysłać drygiego.
Raz też widziałem w geancie koło mnie filmik taki , tylko , że z jorge`a.Może tam by też spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ślijcie tutaj: jorge@jorge.com.pl

Ja bym napisał że jestem 45 letnim ojcem dwójki 14 letnich chłopaków i widziałem niedawno w hipermarkecie film instruktażowy o fajerwerkach. Chcę bezpiecznie odpalać wasze petardy.... Mam szybki dostęp do internetu i bardzo chętnie bym pobrał taki film na komputer.
ŹLE: Czy istnieje taka możliwość ? / Skąd go mogę pobrać ?
DOBRZE: Kiedy mogę go otrzymać ?

trzeba:
- postawić sprawę jasno, a wręcz lekko reprezentować postawę manipulacyjną...
- zachować język potoczny ale bez błędów ortograficznych...
- strzelać głupa który nie wie jak chwycić petardę do ręki...
- przemówić do rozumu że nie chcesz pojechać drugi raz do hipermarketu aby owy film obejrzeć...

PS. Ewentualnie jak się nie uda, wezmę ze sobą kamerę do sklepu (to już nie ma być w liście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To napisz drugi.Napisz , że jesteś właścicielem sklepów i hurowni , że chciałeś zareklamować ich firme , że będą mieli z tego zyski , sprzedaż wzrośnie o 16%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ich to...Wychodzi na to , ze Hestia w d*pie ma indywidualnych klientów.Współpracują tylko z dużymi sklepami. No cóż będzie się w Kauflandzie stało i oglądało , a może ktoś będzie tak sprytny , ze nakręci filmik. Znajdzie się ktoś odważny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...