Skocz do zawartości

[INNE] Identyfikacja


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

mam prośbę... możecie przybliżyć mi efekt tych fajerwerków? czy opłaca się kupować :D

1.

N2025_S.jpg

2.
CP321_M.jpg

3.
TB-8_M.jpg


i teraz 2 takie same ale cena inna (i na oko długość inna), jak wiecie to i czy duża różnica?

TR-25_M.jpg

TR-28_M.jpg


bede wdzięczny za pomoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. P2305 Magnolia - rzymskie ognie. Nie miałem, ale miało go kilka userów i polecają. Kometa + rozprysk.
2,4,5 Diabolo - masz ich dużo, ale efekt raczej średni. Kometa + niewielka palma na niebie. Im dłuższa rakieta Diabolo tym wyżej leci i nieco większy efekt. Komplety po hurtowej od 3,50-16zł, po detalu 7-24zł.
3. Ballet - fontanna rozpryskowa, a później 11 komet. Kosztuje po hurtowej 3-4zł, po detalu 5-6zł. Jak najbardziej opłacalna fajerwerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam tylko efekt tych rzymskich ogni "Magnolia": 7 strzałów eksplodujących bez żdanego wybuchu srebrnymi, migającymi gwiazdkami.
Efekt wg mnie dość fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanko do tych 2 paru długościach... te najmniejsze 9 zł a największe 14 zł... opłaca się dopłacić?

kiedyś jak peirwszy raz kupilem z tatą fajerwerki kupiliśmy parę po 1,5 zł które głośno gwizdały i naprawdę ładny efekt miały! lepsze od drożyszch i większych nawet... znalazłem podobne... czy to takie?
T-0512_M.jpg

i nie rozumiem tego... skoro pisze:
"Opakowanie składa się z 4 sztuk o różnych efektach w opakowaniu. "

a niżej pisze..."Ilość: 6 rurek w opakowaniu"

otolink

tak jest w paru produktach... to w koncu za 13,5 zł 4 czy 6 rurek?

no i czy polecicie coś jeszcze z tego sklepu? :grin: bo chyba to najtańszy online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje zakup przynajmniej 10 sztuk JW11 - Ballet. Jak najbardziej opłacalny fajerwerk, detalicznie cena wynosi ok. 3zł. Mam zamiar odpalić je równocześnie szeregowo przy pomocy quickmacha/sticjkymatcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...