Skocz do zawartości
  • 0

Lidl oraz Biedronka do 70-80 zł


Gość mati_77717

Pytanie

Gość mati_77717

Co polecacie w Lidl oraz Biedronka do 70-80 zł. oprócz petard bo wiem już jakie kupić albo Authung lub Duża Petarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość mati_77717

w hurtowni to trzeba hurtowo kupować to co po hurtowni jak muszę kupić przykładowo 16 wyrzutni czy coś mam racje ?

Na jaką wysokość strzela sfinks czy hot 15 metrów w górę ?? i czy gdzieś jest pokazane jak wybuchają te rakiety w biedrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W hurtowni mozna tez na sztuki kupowac. Sfinx napewno strzela wyzej niz na 15m, co do hota to dokladnie nie wiem, ale wydaje mi sie ze tez troszke wyej. A filmiki tych rakiet z biedry gdzies byly na forum (poszukaj dokladnie), ale jezeli chodzi o rakiety z zestawu za 8,99 (kung fu) to podobno w tym roku ich efekty sie pogorszyly w stosunku do poprzenich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Hot to z 25-3o metrów ciśnie w niebo, a Sfinx z 4o-5o.

Teraz to żeś przesadził.
40-50m to sadzi Achilles (ale efekt jest na tyle rozłożysty , że wydaje się , że jest to 70m).
Sfinx strzela ładunki na góra 30m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FM skąd wiesz co na ile strzela. Mierzyłeś?? tak naprawdę trudno to określić i według mnie to się już nie doliczajcie tego. Nie wiem w ogóle po co wam takie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
FM skąd wiesz co na ile strzela. Mierzyłeś?? tak naprawdę trudno to określić i według mnie to się już nie doliczajcie tego. Nie wiem w ogóle po co wam takie dane.


Tak, mierzyliśmy FireMan odpalał a ja na drzewie takim bardzo wysokim siedziałem z centymetrem i mierzyłem średnio leciało nam na wysokość 43 metrów 16 centymetrów i 33 mm. Najwyżej poleciała na 48m i 29cm. A najniżej na 41m i 58cm.

Do autora

LIDL

Moździerz - 10 kul 1,5" ~ 24 zł
Petarda duża - 2 zł

BIEDRONKA

Mistrzowie Ognia - 19 strzałów (Sfinx) 25,99 zł
Mistrzowie Ognia - 10 strzałów (Arctic) 8,99 zł
Mistrzowie Ognia - 10 strzałów (Hot) 8,99 zł
Mistrzowie Ognia - torba różnych fajerwerków (Kung Fu) 8,99 zł

Razem: 78,96

Mi się wydaję że to najlepszy zestaw będzie :) Dużo zabawy z kung fu, petardy do postrzelania, moździerz zabawa + efekty, Arctic, Hot i na finał superowy SFINX

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

macie może filmiki sfinksa i hota z tego rocznej świątecznej dostawy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie zdecydowanie nie.. Mzodzierzz biedry ma lepsze efekty


taki pewny jesteś?? wystarczy porównąc 1,2' do 1,5'... miałeś moździerz z lidla ,,fachowcu" ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...