Skocz do zawartości
  • 0

Lidl oraz Biedronka do 70-80 zł


Gość mati_77717

Pytanie

Gość mati_77717

Co polecacie w Lidl oraz Biedronka do 70-80 zł. oprócz petard bo wiem już jakie kupić albo Authung lub Duża Petarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Biedronka:
Wyrzutnia Mistrzowie Ognia 19 strzałów - 26zł
Wyrzutnia Mistrzowie Ognia 10 strzałów fioletowa - 9zł
Wyrzutnia Mistrzowie Ognia 10 strzałów żółta - 9zł
Lidl:
Wyrzutnia Kobra 12 strzałów - 25zł
Zestaw Rakiet Detonator - 13zł

Razem : 82zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Biedronka:
Wyrzutnia Mistrzowie Ognia 19 strzałów(Sfinx) - 26zł
Zestaw Mistrzowie ognia 4 rakiety(Top Secret) - 9zł
Wyrzutnia Mistrzowie Ognia 10 strzałów żółta - 9zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

Możecie mi powiedzieć Wyrzutnia Mistrzowie Ognia 30 strzałów jak ona się nazywa inaczej oraz jak inaczej się nazywa taki zestaw Wyrzutnia Mistrzowie Ognia 10 strzałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mistrzowie ognia 30 strzałów jest to wyrzutnia nowość więc nikt jeszcze nie wie jak inaczej się nazywa i jaki ma efekt co do 10 strzałów jest to hot i arctik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

A z wyrzutni zdejmuje się tą powierzchnie srebrną na u góry i tekturę czy tylko folie i zdejmuje się zabezpieczenie i odchyla się lont.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zdejmuję i folie i papierek zasłaniający wyloty dyszy. No i oczywiście ochrone z lontu :o .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

ok dzięki pytam się bo nigdy nie odpalałem wyrzutni zawsze odpalałem rakiety w zestawach itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Biedronka:
JW97 Sfinx - 26 zł
JW86 Moździerz - 26 zł
JW14a Hot - 9 zł
JW14 Arctic - 9 zł
Kung Fu - 9 zł

I powinieneś być zadowolony :) Jest zarówno duża wyrzutnia, jak i moździerz - ma on bardzo ładne efekty, a w pudełku znajdziesz 12 szelek o kalibrze 1,2". Dwie małe wyrzutnie - Arctic oraz Hot to najlepsze w swojej cenie baterie, a Kung Fu ma sporo pierdółek, akurat przed godzinę zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

mam pytanie a nie lepiej kupić moździerz z Lidla niż z Biedry ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

Kupiłem 1 paczke Średnia Petarda 1 Duża Petarda sfinksa i hota czy warto sobie coś jeszcze dokupić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Kupiłem 1 paczke Średnia Petarda 1 Duża Petarda sfinksa i hota czy warto sobie coś jeszcze dokupić ??


Każdemu mamy układać plan, co ma kupić? Może trochę własnej inicjatywy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

 

:D dobra opłacalne jest kupienie fontany czy wulkanu za 26 zł z Jorge która daje na 6 Metrów ? czy lepiej Moździerz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie moździerz z lidla. Widziałem ten wulkan jest efektowny. Ale moździerz to moździerz. Osobiście wulkanów nie lubie więc może jest to stronnicza wypowiedź. Ale przy moździerzu huk i efekt. Jek się sprawni uwiniesz to naprawde łądny pokaz z niego urządzisz. Miary w ręce nie miałem,ale z tymi 6 metrami to chyba nie dokońca. Na moje oko z 4.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

Ten moździerz ile ma strzałów wkłada sie 2 na raz czy po 1
?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mówie o tym co miałem w z zeszłym roku. W tym jest podobno za 24 zł (cena podana przez chłopaków z forum). Miał 6 kulek pakowanych pojedyńczo. Wkładałeś jedną,odpalałeś....itd. Za 36.5o zł masz 12 strzałowy moździerz z hestii,ale jego efektów jeszcze nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziś kupiłem moździeż w lidlu jest to 10 kulek ładowanych pojedyńczo. Rok temu miałem fontanne z biedry za 25zł i efekt był bardzo ładny a czy wart 25zł ? Chyba raczej nie dlatego w tym roku eksperymentuje z moździezem gdyż nigdy wcześniej moździeża nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...