Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś będę w biedronce i kupię 8rakiet za 29zł i 6 za 12 i wyrzutnie zeus podam wam symbole !

dzięki wielkie kolego ;) a o której będziesz jeśli można wiedzieć?? bo ja się wybieram koło 17;30 na zakupy już i chciałbym znać te symbole :D Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie kolego ;)/> a o której będziesz jeśli można wiedzieć?? bo ja się wybieram koło 17;30 na zakupy już i chciałbym znać te symbole :D/> Pozdrawiam !

Będę około 17 w domu to od razu napiszę ci symbolę ;d Mogę być później bo wiesz.. Korki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrzutnia zeus- fontanna 18mm, wyrzutnia 17mm, aymbol m42, effekt czerwono-srebna fontanna, czerowne komety +srebne migoczace gwiazdki

powiem ze ta wyrzutnia nawet warzy i mysle ze bedzei dobra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbol wyrzutni APOLLO M43 jak kogoś interesuje :)

Jeszcze może napiszę historyjkę haha. Będąc w biedroncie po raz drugi zawitałem oczywiście na stoisko z fajerwerkami a tam co? Starszy Pan po 60 grubo, stoi z rękami założonymi na siebie... Podchodzę do niego i pytam się ' Jaki kaliber ma wyrzutnia Fire 1 ' a on nie wie o co chodzi, a na opakowaniu pisze jak byk 33 mmm o ile dobrze pamiętam... To samo o moździerz się spytałem i uzyskałem odpowiedź 1.8 cm ... Tak więc obsługa na medal! :)

 

 

Pozdrawiam Buli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma film z tym odpowiednikiem "APOLLO I ZEUSA " proszę sie podzielić , ja jade o 14 i nie wiem co by kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że małe to nie znaczy, że złe. Tak jak w przypadku Achtunga i np. FP3. FP3 lepsze mimo tego że jest mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że małe to nie znaczy, że złe. Tak jak w przypadku Achtunga i np. FP3. FP3 lepsze mimo tego że jest mniejsze.

Zgadzam sie z tym. Rakiety Omega tez są małe a efekt, rozprysk i huk jest bardzo mocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziś byłem w biedronce i zakupiłem:

2x M42 Zeus (7 strzałów + fontanna)

2x M24 Mistrzowie Ognie 25strzałów

1x M25 Mistrzowie Ognia (Duży zestaw)

 

Jedyne czego nie jestem pewien to wyrzutnie Zeus na op. jest napisane że efekt to :Czerwono-Srebrna fontanna;Czerwone komety + Srebrne migoczące gwiazdki.Odpalał już ktoś z was tą wyrzutnie?Jeżeli tak to jakie wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziś byłem w biedronce i zakupiłem:

2x M42 Zeus (7 strzałów + fontanna)

2x M24 Mistrzowie Ognie 25strzałów

1x M25 Mistrzowie Ognia (Duży zestaw)

 

Jedyne czego nie jestem pewien to wyrzutnie Zeus na op. jest napisane że efekt to :Czerwono-Srebrna fontanna;Czerwone komety + Srebrne migoczące gwiazdki.Odpalał już ktoś z was tą wyrzutnie?Jeżeli tak to jakie wrażenia.

Zeus to JF07 Lampa Alladyna :)

 

wideo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wszystkie dzis rakiety i powiem szczerze jak na taką cene mnie zaskoczyły . Bardzo ładne efekty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem wielkość tego małego zestawu Helios to od razu zrezygnowałem. Postanowiłem iż dopłacę 3 zł i kupię wyrzutnie Magic z Lidla. Myślałem, że lepiej to będzie wyglądać. Oczywiście wziąłem wyrzutnię Mistrzowie Ognia 25sh, to już taka moja tradycja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...