Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

A w jakiej cenie były te wyrzutnie 25 strzałowe mistrzowie ognia ja u siebie tego nie widziałem kupiłem tylko fire 3 (czerwona) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A w jakiej cenie były te wyrzutnie 25 strzałowe mistrzowie ognia ja u siebie tego nie widziałem

25 zł -.-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC2 nawet wporządku ale moździerz sie popsuła.
2 kule wogóle nie mieszcza mi sie w tej rurce co nigdy mi sie nie zdażyło a efekty jakieś słabe a napewno słabsze od moździerza magnum (22 zł intermarche)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie kilka kul zamiast leciec w góre to prosto z rury szły efekty

Też miałem dwie takie sytuacje, to chyba dlatego że szelka zahaczała przed końcem i nie dochodziła do samego dna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie co waszym zdaniem zrobiło na was największe wrażenie z rzeczy za 10zł i z rzeczy za 25zł Napiszcie pierwsze 3 miejsca
Według mnie tak:
Rzeczy za 10 zł:
1.Wyrzutnia 10 strzałów
2.Fontanny
3.Zestaw
Rzeczy za 25 zł:
1.Wyrzutnia 10 strzałów
2.Moździerz
3.Wyrzutnia 25 strzałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż,wie któś może co to za rakietki w duzym zestawie za 25zł ? Jest tam 5 rakiet i sporo pierdółek.Miałem go,dość fajne efekty miały te rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napiszcie co waszym zdaniem zrobiło na was największe wrażenie z rzeczy za 10zł i z rzeczy za 25zł Napiszcie pierwsze 3 miejsca
Według mnie tak:
Rzeczy za 10 zł:
1.Wyrzutnia 10 strzałów
2.Fontanny
3.Zestaw
Rzeczy za 25 zł:
1.Wyrzutnia 10 strzałów
2.Moździerz
3.Wyrzutnia 25 strzałów

A więc tak mała wyrzutnia byłem zaskoczony jak na tą cenę a więc POLECAM !!
Mały zestaw był taki sobie te bączki taki nadzwyczajne motyl dobrze walną rakiety takie na 6/10 karabinek cichy a piccolo 2/3 nie wypały.
Fontann nie miałem więc nie ocenie.
Duża wyrzutnia 25strzałów też zrobiła na mnie wrażenie w tym roku.10strzałową miałem ją 2 lata temu była taka sobie w porównaniu do tej 25strzaółowej.
Moździerzu nie miałem ale widziałem go i się trochę popsuł :unsure:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie zdziwiłbym się jakby i jeszcze za rok było to samo, bo żeby były takie końcowe ceny jak np. kilka lat temu i żeby wszyscy byli finansowo szczęścili i zadowoleni, to Jorge musiało ściągnąć niewyobrażalne ilości fajerwerków jednego rodzaju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy z sieciami typu biedronka są specyficzne. Sprowadza się to do importu znacznej ilości niwewielkiej gamy produktów z poligrafią wybraną przez zamawiajacego. Przy takich zamówieniach ceny u skośnookich są zapewne niezwykle atrakcyjne. Z racji na trwałość wyrobów rzędu 3 lat, za rok pewnie będzie znowu to samo a zmiana asortymentu nastąpi dopiero w 2014r.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fps, właśnie to miałem na myśli w poprzednim poście, jeżeli zamówisz 1 kontener jednego efektu, wtedy ceny są ok, jeżeli zamówisz 5 kontenerów jednego efektu to ceny są jeszcze bardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko : Jakie macie zdanie o tych dużych trzech rakietach planet za 12 zł? Warto po nie iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zawiodłem zbytnio. Prawie pewniak był, że będzie to samo znowu. Szkoda tylko, że ceny poszły w górę. Chociaż zależy ile kto ma zamiar kupić. Moździerz tak czy tak kupie. Wątpię by lepszy był w lidlu. A tak btw. to czy czasem w zeszłym roku już trochę szybciej nie było małych zestawów w biedrze? a potem doszły duże właśnie coś koło 27? No nic, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się nie zawiodłem zbytnio. Prawie pewniak był, że będzie to samo znowu. Szkoda tylko, że ceny poszły w górę. Chociaż zależy ile kto ma zamiar kupić. Moździerz tak czy tak kupie. Wątpię by lepszy był w lidlu. A tak btw. to czy czasem w zeszłym roku już trochę szybciej nie było małych zestawów w biedrze? a potem doszły duże właśnie coś koło 27? No nic, pozdrawiam


Nie w tamtym roku Wszystkie fajerwerki w Biedronce były od 28.12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...