Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! Opanujcie emocje! Zamiast oglądać panienki w sieci musiałem usuwać wasze posty, że już od jutra będziecie koczować pod Biedronką w oczekiwaniu na zestaw za 9.99zł. To temat informacyjny. Gazetka jest, oferta znana, ewentualnie pytamy o efekt i dajemy odpowiedź jeżeli ktoś zna odp. Nie układamy tutaj planów i nie rozważamy. Jeżeli czujecie potrzebe pomocy, bo oferta was przytłacza to polecam udać się do działu pomocy, gdzie założycie temat i może uzyskacie odpowiedź.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu w gazetce z biedronki nie ma duzego zestawu i innych po 25 zl ?? niebedzie czy co ? prosze o odpowiedz


W ofercie będzie ale na gazetce nie wiem czemu nie ma może się nie zmieściło na gazetce ??

Pozdrawiam KrychFire i Życzę Wesołych Świąt :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tylko tu nasuwa się pytanie. Od którego są w końcu fajerwerki ?? od 27 czy 28 ?



Skoro jest napisane że od 27, to raczej tak będzie. Biedronka nie była nigdy gołosłowna względem swoich ofert. Tak więc od razu po świętach wyruszamy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wie ktoś co znajduje sie w tym zestawie duzym za 25zł ?

Wejdź na stronę jorge.pl i poszukaj zestawu gigant to jest to samo co z biedronki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co jest w zestaw fajerwerków w trujkątnym worku za 9,99zł i w zestaw fajerwerków w blisterze za 9,99zł Prosze o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie co jest w zestaw fajerwerków w trójkątnym worku za 9,99zł i w zestaw fajerwerków w blisterze za 9,99zł Prosze o szybką odpowiedź


Ja też się zastanawiam to może ktoś kto się zna napisałby co jest co. Czyli za 25 i 10 zł. Ale ortografii to byś mógł się nauczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to Was po prostu nie czaje. Tyle razy było pisane, a i tak kolejny raz pada to samo pytanie christmasexclaim.gif!

Nie wiemy co to za zestaw christmasexclaim.gifchristmasexclaim.gifchristmasexclaim.gifchristmasexclaim.gifchristmasexclaim.gifchristmasexclaim.gifchristmasexclaim.gifchristmasexclaim.gifchristmasexclaim.gif! Dowiemy się 27 grudnia christmasexclaim.gif! Jak go znajdę rano w sklepie ( bo będę tam przed 7:00 ) i go kupię to od razu dam jakieś fotki żeby się wszystko wyjaśniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich o czytanie ze zrozumieniem tego tematu. Polecam też przeczytać zanim coś palniecie co juz było. Zrozumiano? Dziękuje za Uwagę ;)

Miłych zakupów w Biedronce życzę. Tylko nie szaleć i żeby nie było tak jak na otwarciu Galerii w Sieradzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO WIE jakie są zeszłoroczne odpowiedniki wyrzutni FIRE 1, FIRE 3 w tym roku? W tym roku FIRE 3 z tamtego roku jest pod nazwą FIRE 1? Czyżby jedynka była zeszłorocznym odpowiednikiem trójki?

Konkretnie chodzi mi o tą wyrzutnię>



W tym roku pod jaką jest nazwą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KTO WIE jakie są zeszłoroczne odpowiedniki wyrzutni w tym roku FIRE 1, FIRE 3. W tym roku FIRE 3 jest pod nazwą FIRE 3? Czyżby jedynka była zeszłorocznym odpowiednikiem trójki?

Konkretnie chodzi mi o tą wyrzutnię>


W tym roku pod jaką jest nazwą?


Kto to ma niby wiedzieć,skoro fajerwerki będą dostępne od 28.12 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...