Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucasz zdjęcie na fotosik i jak dodajesz odpowiedź to masz takie okienko wstaw odnosnik klikasz w to okienko wklejasz tam link do zdjęcia i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z biedronki zakupiłem NewGeneration 1 i MacroCosmos 2 oraz mały zestaw jestem zadowolony z zakupów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakupilem dzisiaj, maly zestaw + 5 fontann.
zdjecia nie ma bo caly zestaw wystrzelalem, - rakiety takie w sam raz, pierdoly jak pierdoly.
Fontanny odpalilem 3 i daja fajny lecz krotki efekt ok 15 sekund.

Racja czas trwania powinien być nieco dłuższy : ) , podobnie jak ja nie mogłem się powstrzymać przed wystrzelaniem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem mozdierz i maly zestaw :D

FP3smal kupowane gdzie indziej \/ !

6a0392d45da7307bm.jpg


PS
W biedronce na moim osiedlu babka tylko "pilnowala" mozna bylo spokojnie brac to co sie chcialo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zakupilem mozdierz i maly zestaw :D

FP3smal kupowane gdzie indziej \/ !

6a0392d45da7307bm.jpg


PS
W biedronce na moim osiedlu babka tylko "pilnowala" mozna bylo spokojnie brac to co sie chcialo :P


Tak samo u mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie... co warto zakupić w biedronce? czy ten fire-3 jest warty zainteresowania? szukam czegos do 250zł i np w makro widziałem HE0927-6 193 w promo o 100zł taniej (ok 250zl) oraz HE0927 150strzałóww cenie 190zł i nie wiem co zrobic... czy lepiej kupic np 2 baterie fire -3 i cos jeszcze dokupic?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie mam pytanie... co warto zakupić w biedronce? czy ten fire-3 jest warty zainteresowania? szukam czegos do 250zł i np w makro widziałem HE0927-6 193 w promo o 100zł taniej (ok 250zl) oraz HE0927 150strzałóww cenie 190zł i nie wiem co zrobic... czy lepiej kupic np 2 baterie fire -3 i cos jeszcze dokupic?

Pozdrawiam


Nie warto kupować w Makro. Jeśli chcesz sporo wystrzałów to zaopatrz się w coś w Biedronce (np. Fire 1, 2, 3 po jednym + jakieś artykuły) lub Polo. :) Napisz w dziale pomoc to na pewno otrzymasz bardziej treściwą odpowiedź.

U mnie w Biedronce natomiast wszystko podaje ochroniarz. :D Zakupiłem tylko duży zestaw za 25zł (Gigant), ale z tego co widziałem mieli wszystko prócz Fire 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nikt nie pilnował, wszystko było wyłożone jak na tacy...
Moje zakupy:
Mistrzowie ognia (25shots) x2
Moździerz
Wyrzutnia PLANET
Fontanny PLANET

pc290446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie warto kupować w Makro. Jeśli chcesz sporo wystrzałów to zaopatrz się w coś w Biedronce (np. Fire 1, 2, 3 po jednym + jakieś artykuły) lub Polo. :) Napisz w dziale pomoc to na pewno otrzymasz bardziej treściwą odpowiedź.




Niestety tam chyba nikt nie odpisuje ;)

- tb21 - 95zł, tb116 - 80zł, tb48 - 50zł, tb69 - nie zapisałem ceny

Co z tego bedzie lepsze ? ceny nie sa jakies przystepne chyba ale pewnie to bedzie fajniejsze od tego co oferują w biedronce?

Może cos jeszcze innego zaproponujecie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z zamiarem kupna wyrzutni 10 strzałów, ale niestety była jedna jedyna sztuka, która już została. Więc jutro albo pojutrze będę musiał podjechać i znaleźć jeszcze w innym sklepie. Natomiast pamięta ktoś jak to było rok temu, że robili taniej w sylwestra tylko po ile wtedy wszystko było taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie często tak jest, że po pierwszym dniu już większość tych lepszych fajerwerków jest już wysprzedana.
Ja jak byłem wczoraj w jednej biedronce ( u mnie w mieście są 3) to były tylko wyrzutnie NG1, SS6, wszystkie fire, Nautilusy, i jr12-3 Imagine. Ale kupiłem to, co planowałem, czyli NG1 i Nautilusy. Wszystkie fajerwerki były w kasie i kasjerka je podawała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest ! Mieszkam w Krakowie i byłem dzisiaj w biedronce na Kniaznina 1 i nic nie było , więc sie pytam krakowiczów lub kogoś co ktoś wie, czy nie wie w którym ze sklepów jeszcze w Krk bedzie mozdzierz lub wgl fajerwerki, bo jak pojade na marne bo mieszkam na koncu krakowa tzn na poludniu , .. Wiec prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są fajerwerki tylko szkoda że ludzie nie sznują byłem dziś i wszystko było pomieszane do połowy nie było się jak dostać bo ludzie wszystko kładli na leżąca a nie na stojąco :/ i dużo rakiet było połamanych a szkoda bo bym więcej kupił :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisz jakbyś mógl jakbym mógl dojechac tam z Ruczaju, bo jutro zmiana i tramwaje bd jezdzic ,a u nas 128 124 i 424 bd jezdzic tylko do mostu grunwaldzkiego. czkekam ;D


Najlepiej 12/18 do Grunwaldzkiego i potem 179 lub 184 i wysiąść przy pętli na Kurdwanowie. Koło pętli też jest Biedronka, więc możesz też tam zajrzeć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja miałem farta. W tym roku miałem kilka propozycji imprez na sylwestra więc wcześniej nie kupowałem fajerwerków. Oczywiście wszystko sie posypało i okazało się że zostaję u siebie w mieście więc chciałem kupić fajerwerki. Jade dziś do biedronki-nie ma. Na szczęście zapytałem ochroniarza i powiedział że się wysprzedały ale szef dowiózł i zaraz właśnie wjadą na sklep. I od razu wnieśli. Było wszystko oprocz wyrzutni FIRE i 4 dużych rakiet, więc po raz pierwszy postanowiłem kupić rzymiaki zamiast 4 rakiet ktore zawsze brałem mam nadzieję że się sprawdzą ;) Kupiłem jeszcze 2x wyrzutnie 25 strz, wyrzutnie 10 strz za 10zł, duży i mały zestaw do zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale ja miałem farta. W tym roku miałem kilka propozycji imprez na sylwestra więc wcześniej nie kupowałem fajerwerków. Oczywiście wszystko sie posypało i okazało się że zostaję u siebie w mieście więc chciałem kupić fajerwerki. Jade dziś do biedronki-nie ma. Na szczęście zapytałem ochroniarza i powiedział że się wysprzedały ale szef dowiózł i zaraz właśnie wjadą na sklep. I od razu wnieśli. Było wszystko oprocz wyrzutni FIRE i 4 dużych rakiet, więc po raz pierwszy postanowiłem kupić rzymiaki zamiast 4 rakiet ktore zawsze brałem mam nadzieję że się sprawdzą ;) Kupiłem jeszcze 2x wyrzutnie 25 strz, wyrzutnie 10 strz za 10zł, duży i mały zestaw do zabawy

Nie zawiedziesz się na tych rzymiakach, bardzo fajne :D
Kupiłem je 2 lata temu, w zeszłym roku, w tym roku też je kupiłem, tak mi się podobają ;)
Ładne złote i srebrne palmy. Polecam je Wam wszystkim :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie osłabły efekty moździerzy w tym roku.Kupiłem 3 sztuki i jestem nimi rozczarowany . Co do rzymiaków kupiłem je pierwszy raz i efekt przyzwoity. Wyrzutnia 25 strzałowa świetna . Macrocosmos II też bardzo dobry, chociaż też mam wrażenie że osłabł. Końcowa ocena jaką wystawił bym biedronce to 4+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto oczekuje po danym produkcie . Miałem w zeszłym roku wszystkiego po 2-3 rzeczy oprócz rzymskich i 4 rakiet dużych i mogę powiedzieć że efekty się pogorszyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...