Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja koło siebie mam 3 biedronki, w pierwszej tej najblizej nic juz nie było. Ale za to w drugiej juz zakupilem, to co chcialem, czyli Super Show 6 (10 strzałów) za 25zł i OSTATNI Zestaw Gigant od Jorge ten za 25 zł, byl ostatni i nawet odpakowany, ale odziwo nic z niego nie zniknelo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wczoraj odpaliłem fioletowom szelke :wink: W tym roku biedronka postarała się jeśli chodzi o moździerz.Efekt był bardzo duży a huk taki że moja mama mówiła że aż się dom zatrząsł xD :mrgreen: Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Biedronce i kupiłem moździerz,zresztą złapałem ostatnią :twisted: .Mam już SP0008,a widzę parę pozytywnych komentarzy na temat biedronkowego JW47,więc biorąc pod uwagę iż mam jeszcze trochę kasy,zaszalałem i mam nadzieję,że mnie nie zawiedzie :mrgreen:.Byłem jeszcze z kolegą w innej biedrze bo bardzo się napalił na zakup tego cudeńka,ale niestety szczęście nam nie dopisało.Wszystkiego full,a moździerza ni widu ni słychu :roll:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też odpaliłem szelke z moździerza niestety filmu nie mam ale ładnie się prezentuje ogólnie polecam.A moździerze są zazwyczaj w drugim kartonie bynajmniej ja tak swój zdobyłem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka nigdy nie obniżyła cen na fajerwerki. Cena zawsze będzie taka jak podana w gazetce. U mnie w Biedronce wszystko wykupili - została jedynie 1 wyrzutnia Fire 3 :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka Się postarała ;)
Miałem tak 4 Rakiety za 24.99zł
Zestaw za 24.99 5 rakiet + duperele.
Wyrzutnie 25 strzałów za 24.99zł
Wyrzutnie 10 Strzałów za 24.99
Wyrzutnie 10 strzałów za 8.99zł

Wszystko świetne tylko za 25 zł ta 10 strzałowa, zawiodłem się na niej trochę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

No nie wiem czy taka świetna... rakiety 4szt. (DQR) super, wyrzutnia 25strzałów (don't worry be happy bodajże) też boska, planet (macrocosmos II) cudo! ale ta super show 4 jakaś słaba :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generealnie dobrze tylko ze te rakiety pakowane po 3 to ja miale troche niewypaly znaczy nie wybychaly tylko jakby sie otwieraly i to lecialo w dol bez rozrzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W zeszłym roku ładna była Soper Show 6 taka dziesięcio-strzałowa w kształcie ,,beczki"

Wydaje mi się że wyrzutnia 25 strzałów była o wiele lepsza ;) Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...