Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna fajna 100 strzałów ale co z tego jak kaliber tylko 20 mm efekty jak z tej wyrzutni za 30 zl to lepiej wziąć wyrzutnię tajfun za 99 zl 49 strzałów a kaliber 30 mm :P/>/>

 

coś za coś ;) . Moim zdaniem ludzie będą się zabijać o tą wyrzutnie , bo jak zobaczą że ma 100 strzałów i do tego za 99 zł to chyba taniej nigdzie nie dostaną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać te 3 rakiety za 12 zł? Dobre są? Mieliście je kiedyś? Jak je oceniacie jak za taką cenę jak macie z nich jakiś filmik to był bnym wdzięczny ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są ale lepiej wziąść ten zestaw za 12zł, miałem go i efekty rakiet naprawdę duże i ładne a do tego masz jeszcze troche pierdółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go dosyć nie dawno nie wiem czy miałem wadliwy egzemplarz czy co dosłownie 5 czerwonych kropek na niebie z tych rakiet ;/

Masz jakieś nagranie tych rakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, co to za rzymiaki 4szt. za 12zł? W pierwszym momencie myślałem, że to są te duże "mistrzowie ognia" 8-strzałowe (złote/srebrne palmy itd) co są zwykle po 3 dychy, ale one były pakowane po 3szt. a tu są 4szt. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, co to za rzymiaki 4szt. za 12zł? W pierwszym momencie myślałem, że to są te duże "mistrzowie ognia" 8-strzałowe (złote/srebrne palmy itd) co są zwykle po 3 dychy, ale one były pakowane po 3szt. a tu są 4szt. :P/>

 

Moim zdaniem to JRC5678

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa trochę bo późno a nie lubię kupować na ostatnią chwile :xmas_sad:/>/>

Woow ! dopiero teraz zauważyłem że jest w tym roku w ofercie biedronki wyrzutnia Planet 10 sh :xmas_w00t:

Od kilku dobrych lat jej nie widziałem ! trzeba ją kupić i jakieś rakiety :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnia jest niezła:

 

A który zestaw za te 11,99 wybrać ? Szczerze to nie wiem czym one się różnią, tak jak te zestawy po 3 rakietki i rzymiaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, 99 zł to dobra cena jak na 100 strzałów 20mm ?

 

Zależy jaki efekt bo w necie masz napisane jaki i film + ceny wahają się pomiędzy 90-130zł za właśnie 100sh 20mm

tak więc chyba warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja dodałem swoje zdjęcie, nie pasuje ci coś ?

Ale pytam się, po co? Rozumiem jakby ie czymś różniła. A skoro Ci emocje podskoczyly to pisz do mnie na priv bo szkoda zaśmiecać forum tego typu postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytam się, po co? Rozumiem jakby ie czymś różniła. A skoro Ci emocje podskoczyly to pisz do mnie na priv bo szkoda zaśmiecać forum tego typu postami.

To ci odpowiedziałem bo chciałem dodać jeszcze moje zdjęcie :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...