Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak sie nazywają te 3 rakiety planet za 12 Zł (chodzi mi o symbol abym mógł sprawdzic na YT jakie maja efekty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje "zestaw fajerwerków w blistrze" to są te z rakietami, a "zestaw fajerwerków" to właśnie ten co stoi za wyrzutnią. Sam się zastanawiam co to jest za zestaw.

Dobra, mój błąd można usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o cenach? Wg mnie troche przesadzili ://>
(Mks - sorry,nie wiedziałem ;P Post do usunięcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś kolega przyniósł mi gazetkę z Biedronki oczywiście ja skan gdzie fajerwerki i mam daje gazetkę na oferta od 27. http://gazetka.biedronka.pl/g45,specjalnie_dla_ciebie.html strona 12/13 !!! Wszystkie sklepy tak mają z tymi ofertami ja o 07. rano już pod biedronką będę stać z menelami po fajerwerki heh :) ciekawi mnie wybór tych za 29.99zł



Informacje z Biedronki przesyła marcinox363 dla Forumfajerwerki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam dziś kolega przyniósł mi gazetkę z Biedronki oczywiście ja skan gdzie fajerwerki i mam daje gazetkę na oferta od 27. http://gazetka.biedronka.pl/g45,specjalnie_dla_ciebie.html strona 12/13 !!! Wszystkie sklepy tak mają z tymi ofertami ja o 07. rano już pod biedronką będę stać z menelami po fajerwerki heh :)/> ciekawi mnie wybór tych za 29.99zł



Informacje z Biedronki przesyła marcinox363 dla Forumfajerwerki !


Gdybyś spojrzał strone wcześniej wiedziałbyś że ta oferta jest już znana od 3 dni :facepalm: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podchodzisz do sprzedawcy i mówisz chciałbym te fajerwerki...

tak powinno się to odbywać. To ty nie ustosunkowałeś się do tego co pisze. Nie masz się czym chwalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były pod metalowymi kratami. Wszystko mieli po parę sztuk tylko, więc prawdopodobnie reszta na zapleczu. Zakupiłem tylko moździerz zgodnie z dawnymi planami ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pięknie poukładanie pod otwieranymi kratkami, Podszedłem do kasy poprosiłem o fajerwerki, a sprzedawczyni do mnie ''Są fajerwerki u nas ? :O'' Ja pokazałem gdzie są podała zapłaciłem i do widzenia. :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Myślicie warto tego moździerza za 30zł ?? Czy lepiej w Polo markecie kupić Big Whale 4 ?? Nigdy nie miałem tego moździerza więc nie wiem jaki ma efekt bo to chyba jest 1.2" nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak Myślicie warto tego moździerza za 30zł ?? Czy lepiej w Polo markecie kupić Big Whale 4 ?? Nigdy nie miałem tego moździerza więc nie wiem jaki ma efekt bo to chyba jest 1.2" nie ?


Polecam moździerz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosiłem o pomoc sprzedawczynie którą podniosła te cięzkie naprawdę kraty i wydała mi moździerz. Przy kasie kasjerka stwierdziła ze to szybko się rozejdzie bo mają tylko to co w kratach(2 możdzierze z czego ja jeden kupiłem). Dla mnie to paranoja brać tak mało fajerwerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja poprosiłem o pomoc sprzedawczynie którą podniosła te cięzkie naprawdę kraty i wydała mi moździerz. Przy kasie kasjerka stwierdziła ze to szybko się rozejdzie bo mają tylko to co w kratach(2 możdzierze z czego ja jeden kupiłem). Dla mnie to paranoja brać tak mało fajerwerek.


W tamtym roku około 30 grudnia w żadnej biedronce już nie było fajerwerków . W mieście mam 2*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast można normalnie podchodzić i brać do ręki, aczkolwiek około siedemnastej było już skromny zasób. :D Z tych fajerwerków po 30 zł zostały tylko dwie wyrzutnie. Mam nadzieje, że w przyszłym roku sprowadzą tego więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś o 18 wybrałem się do jednej z trzech biedronek w Skierniewicach . Musze przyznać że artykułów nie było już zbyt wiele. Najwięcej było tych za 12zł , wyrzutni fire było kilkanaście ale artykułów za 30 zł naprawdę mało. było bodajże po 3 wyrzutnie , dostrzegłem też 4 paczki rzymiaków i najwięcej rakiet bo chyba po 5 zestawów. Moździerz wziąłem ja i to ostatni z czego jestem bardzo zadowolony , będzie się czym bawić przed 12 :xmas_w00t:/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie około 15 fajerwerków było mnóstwo ! Były rozłozone w 3 metalowych klatkach,towar podawała bardzo sympatyczna pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wyglądało przy kasie dużo zestawów tych dużych :)/> małych już dziś prawie nie było.Gdy kasjerka skasowała już wszystkie rzeczy mojej mamy pytam się czy można fajerwerki ?ona do mnie :tak brać sobie,proszę bardzo, na to ja mówie nie bo jest kartka tutaj itd.ona na to eee tam pieprzyć to panie :D/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie było zadnych krat fajerwerki wyłozone w 2 koszach obok kreciła sie znudzona pani ekspedientka kazdy podchodził brał ona nic nie mówiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy opłaca się ten zestaw w gazetce za 29 zł( mistrzowie ognia m25) oraz za 11.99 te fontanny planet? Pytam bo kupiłem już je a nie wiem czy dokupić coś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...