Skocz do zawartości

048-9W Smoke


Gość Felix1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Felix1

Symbol: 048-9W
Nazwa: Smoke
Opis: świeca dymna, biała
Zdjęcie:
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=kbaVw54Qhw8
Cena hurtowa: - za 3 zł można kupić na strzaly.pl

Miałem je 3 sztuki, 2 fioletowe i jeden biały niestety tamtych nie nagrałem bo nie miałem aparatu. Są takie same tylko że kolor dymu inny.
Plusem jest to że długo się pali ale ja zdecydowanie od tego wolę JFS-1 z jorge bo jej cena za sztukę to 3,2 zł a na pewno dużo dymu tworzy, ten granat do pomieszczenia zamkniętego by się nadawał z racji że długo się pali ale tak na zewnątrz to według mnie nie bardzo dym szybko znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna ta świeca. Jak za 3 zł to pali się bardzo długo, dłużej od PM1052 za 15 zł. Niestety tworzy mało dymu, co przy silnym wietrze jest niekorzystne.

Fajny gadżet nie tylko dla fanów paintballa. Sam mam 2 sztuki tych fontann i również zrobię ich film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dymić to dymi się dość długo, ale szkoda że mało intensywnie, mogło by być gęściej, bo tak to niewiele daje, ale i tak za 3 zł to bardzo dobra świeca, felix widzę że gdzie byś nie uciekał to dym prawie zawsze na ciebie leciał :P Mogłeś się troche dalej odsunąć.
A no i chyba jakiś samolot przymierzał się do lądowania na twoim podwórku widząc taką sygnalizacje dymną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest pies pogrzebany...
Bardzo gęsty dym , ale jest go za mało - świeca nie wyrabia z intensywnością.
Może efekt byłby lepszy w pomieszczeniu zamkniętym , bo na dworze to jest porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta świeca sie niezbyt spodobała. Malutki ten dym, felix za blisko stałeś jak filmowałeś to i nie widać mniej więcej wielkości tego dymu. Jedynym plusem w niej była długość palenia. Wolałbym zainwestować bardziej w fontanny dymne Jorga niż to.

Oceniam na 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Film 048-9B ( dym niebieski ) -



Niestety większość dymu poszła w śnieg -
ss850684.jpg
w1024.png
( świeca po wypaleniu ) - przez co efekt wydał mi się bardzo słaby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...