Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Co to za rakiety? Prosze o szybką pomoc


Matex

Pytanie

Witam, co to za rakiety zaznaczone na image, (oferta z biedronki oczywiście) oraz te obok nich bo już z tego wszystkiego nie wiem które to jumbo jety a które voo doo czy jupiter a musze sie jeszcze wybrac i cos dokupic :mad:

s3bou7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja bym wziął te po lewo od zaznaczonego miejsca. Czyli JumboJety bo pierdółki dadzą ci mizerny efekt :wink: dlatego nie warto w nie inwestować i myślę, ze te 6 rakiet tylko będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem jupiter lepszy bo masz tam więcej pierdółek a jumbo jety miałem 2 lata temu i są to takie przeciętne rakiety według mnie. Sam wolał bym wziąć sfinxa ale jeżeli jest wybór między jumbo jetem a jupiterem to weź jupitera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to już teraz sam nie wiem które lepsze :/ Jedni piszą że te a drudzy że tamte ;D

Sfinxa to już mam ;P Chyba że zamiast tych wezme kung fu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepiej to weź 3 x kung fu. Znacznie lepszy wybór, bo te większe rakiety z tego zestawu dorównują tym z jupitera. A wtedy będziesz miał aż 18 rakiet + pierdółki. Ja tak bym zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może i to rzeczywiście by był lepszy wybór tylko jest mały problem, rano byłem w biedrze to nie wiem ale były tylko te zestawy po 25.99 a tych za 8.99 wogóle nie było. Ekspedientka powiedziała że nie dostali, a może później będą więc nie wiem co teraz zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie 3x kung fu będziesz miał bardzo dużo rakiet ;d te największe nadają się nawet na północ więc chyba się opłaca. Może nie zdążyli dowieźć ich poczekaj do jutra może już będą albo skocz do innej biedronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Weź ten zestaw stary Jupiter, skoro tam są rakiety coś jak VooDoo to o wiele ciekawsze niż ze z Jumbo-Jet.
Coś o tym wiem bo miałem je 2 lata z rzędu, w tym roku już ich nie będe miał bo efekty są nudne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc tak jeśli będa te małe zestawy to wezme Kung Fu a jak nie będzie to niestety ale będę zmuszony wziąść jupitera (skoro jumbo jet rzeczywiscie mają takie oklepane i nudne efekty) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Więc tak jeśli będa te małe zestawy to wezme Kung Fu a jak nie będzie to niestety ale będę zmuszony wziąść jupitera (skoro jumbo jet rzeczywiscie mają takie oklepane i nudne efekty)


Jumbo Jety są dobre tylko na jeden raz. Co prawda jest tam 6 rakiet, ale tylko trzy efekty. Biała fala, crackling i brokat - w sumie to nic ciekawego. Niby wrażenie po wielkości jest, ale sam efekt nie cieszy aż tak bardzo.

Tak jak poprzednicy - tak i ja radzę Kung Fu. Sam go dzisiaj kupiłem, żeby było coś do zabawy :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...