Skocz do zawartości
  • 0

znowu problem...


xHESTIABUMx

Pytanie

CO jest lepsze i ma większe rozpryski ss6 czy borneo? i czy możecie dać ceny hurtowe?
Kamil ty miałeś obie możesz sie wypowiedziec na ich temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

SuperShow 6 - 26 zł
Większe efekty, mniej strzałów, miałem rok temu, 2 lata temu, ale w tym roku już jej nie planuje. Może dlatego że po prostu nie ma sensu mieć tej samej wyrzutni po raz 3-ci z rzędu, a też troche efekty tej wyrzutni są troche nudne... Same czerwone takie nijakie.. Nie jest zła, ale już za dużo razy ją widziałem :)
Borneo - 22,80 zł
Dużo ciekawych strzałów, w tym roku również nie będe miał tej wyrzutni z tego samego powodu co SS6 :lol:
Ale jest bardzo kolorowo na niebie, nie tylko czerwone strzały...
Trudno powiedzieć co wybrać, zależy jaki masz stuff zaplanowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Większe rozpryski ma SuperShow 6 ale za to mniejszą iloscią strzałów. A borneo ma mniejsze rozpryski i większą ilość strzałów :mrgreen: ja osobiście wybrał bym Borneo jednak to wiecej strzałów i efekty będą bardziej różnorodne a co do wielkości to myślę, że aż tak wielkiej różnicy nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SS6 miałem w tamtym roku.
Ma baaardzo duże rozpryski(id=30mm) , huku też jest dużo , a przy tym troszke waży...
Niestety to tylko 10 powtarzających się strzałów , przez co jest to wyrzutnia , którą kupiłem raz i prędko nie zagości w moim stuffie...

Borneo(zostały wolne fundusze i po chwaleniu jej przez kamila , zdecydowałem się na nią) jest ciekawą wyrzutnią , nietety rozpryski są...mniejsze niż w SS6(a sama wyrzutnia jest o połowe mniejsza mimo większej-25-ilości strzałów- id=19mm jak w wyrzutniach typu mały tr etc.).
Będzie to lepsza inwestycja(pod wględem ekonomicznym) , ale gorsza dla Twojego kryterium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...