Skocz do zawartości
  • 0

Wyzutnia na finał


Dragon

Pytanie

Tak jak w temacie potrzebuje wyrzutni na mały finał najlepiej kątowej 30mm do 100zł, a i musi być dostępna na fajerwerkimarket.pl Liczę na komentarze do propozycji jaki mi dacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moja propozycja to:

BLACK CAT - JW42 - 75zł
PYTON - JW41 - 77zł
NEW AGE - JW57 - 100zł (TO POLECAM)
JW56 Show of Fireworks - 105zł (to również POLECAM)
EXTREME - B8 - 113zł (ta też bardzo dobra)

ja na twoim miejscu wziął bym JW56, JW57 albo B8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może JW2000, bardzo efektowna wyrzutnia kosztuje ok 100 zł nawet i mniej ale nie jestem teraz w stanie podać dokładnej ceny. Miałem ją w zeszłym roku i naprawdę publice musiało się mocno podobać ponieważ zaczęli klaskać na koniec tej baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja brałbym to co sam mam czyli JW56 za 105 zł.
Jest to naprawdę wspaniała wyrzutnia.

Lub jeśli chcesz mieć większą ilość strzałów to JW54. Ma bardzo interesujący opis:
BROKATOWE KORONY I KOMETY, TRZESZCZĄCE KWIATY I ZIELONE ISKRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja bym wziął b8, myślę że lepszej wyrzutni nie znajdziesz. a jak nie możesz przekroczyć setki to jw57 new age weź.


Tylko , że B8 nigdzie w Polsce nie jest dostępna , a, że takie coś pisze na stronie , to totalna bujda.

W tym roku Jorge nie otrzymał jeszcze B8 , ani żadnej innej z seri Bx extreme , więc w sprzedaży nie mogła się taka pojawić(chyba , że zeszłoroczna B10).
Więc tym , że takie coś widnieje na stronie bym sie nie sugerował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja bym wziął b8, myślę że lepszej wyrzutni nie znajdziesz. a jak nie możesz przekroczyć setki to jw57 new age weź.


Tylko , że B8 nigdzie w Polsce nie jest dostępna , a, że takie coś pisze na stronie , to totalna bujda.

W tym roku Jorge nie otrzymał jeszcze B8 , ani żadnej innej z seri Bx extreme , więc w sprzedaży nie mogła się taka pojawić(chyba , że zeszłoroczna B10).
Więc tym , że takie coś widnieje na stronie bym sie nie sugerował.


Człowieku zauważ że na fajerwerkimarket nie ma jw59 tym bardziej że ich o to pytałem i napisali że w tym roku nie będzie.
A b8 jest nawet na głownej stronie podana.
Po drugie: b8 widziałem u siebie w hurtowni więc mi nie ******ol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak fajerwerkimarket wystawia coś na stronie to znaczy że to ma. No chyba że są oszustami.
Najlepiej gdyby sam zainteresowany się zapytał.

JW59 nie ma na fajerwerkimarket.

Nie sugeruj się tym że powiedzieli że nie dostali niczego z B serii. Mogli Cie spławić jak z cennikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW57 i JW2000 nie spełnia kryterium kalibru jakie podał w pierwszym poście Dragon :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jak fajerwerkimarket wystawia coś na stronie to znaczy że to ma. No chyba że są oszustami.
Najlepiej gdyby sam zainteresowany się zapytał.

JW59 nie ma na fajerwerkimarket.

Nie sugeruj się tym że powiedzieli że nie dostali niczego z B serii. Mogli Cie spławić jak z cennikiem.


Seria B ma być w sprzedaży dopiero po 16 Grudnia i chyba Jorge wie lepiej niz pomocnik :cool:
A na cennik nie czekam tylko ja , ale większość hurtowni w Polsce , a więc "nie ucz ojca jak dzieci robić".



Co do wyrzutni weź JW42...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To dlaczego xHESTIABUMx widział tą wyrzutnię w hurtowni. Cud :lol: fajerwerkimarket.pl też się myli. Wszyscy się mylą, oprócz ciebie :cool: Chyba oni wiedzą lepiej niż user.

Hurtownie sprzedają towar za taką cenę za jaką zamówili. Przynajmniej większość się tym cennikiem tak nie podnieca. Więc ty "nie ucz ojca jak dzieci robić". Znawco ...

Wracając do tematu to wybierz JW56. Ma wszystko to co pisałeś czyli jest kątowa i ma kaliber 30 mm. Lepszej wyrzutni raczej nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli zależy Ci, by ta kątówka miała koniecznie 30mm - bierz JW56 Show of Fireworks. 25 bardzo efektownych strzałów, z dużym hukiem, a na koniec "syczące" chryzantemy - na pewno zrobi to sporo zamieszania na niebie :wink: Jeśli jednak nie przeszkodzi Ci kaliber 25mm, to bierz JW57 New Age - wyrzutnia strzela dość długo (35 strzałów), ma różnorodne efekty i bardzo ładny finał :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...