Skocz do zawartości
  • 0

Prosze o odpowiedź


gojat

Pytanie

Nie wiem czy był już podobny temat. Jak był to przepraszam. Chciałbym się spytać czy jak ja zamówię w sklepie internetowym jakieś fajerwerki (a mam 14 lat) to czy przy odbiorze będzie chciał kurier spisać numer dowodu osobistego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

a jakby rodziców nie było w domu to dałoby się ją odebrać nawet jakby chciał dowód??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W poprzednim roku fajerwerki zamówiłem na kumpla. Kiedy przyszła paczka, jego rodziców nie było to mu wydali paczkę.

Ja jednak zamawiam paczki z fajerwerkami na rodziców. Radzę Tobie też tak zrobić, bo kurier osobie niepełnoletniej może przesyłki nie wydać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie raz juz zamawiałem jakies fajerwerki to zawsze miałem konto np. na mame czy brata ale przy odbiorze jak ich nie było to prosili tylko o podpis :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jasne, że Ci wyda. Myślisz, że będzie mu się chciało jeździć tyle razy, aż zastanie rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze nigdzie nie było (chyba) takiej sytuacji , żeby kurier chciał dowód.
Kurier ma dostarczyć paczke i nie wie nawet co w tej paczce jest(nie ma nawet prawa wiedzieć) , więc jedyne co musi mieć , to pewność , że dostarcza paczke właściwej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przestań FM pierdzielić głupoty bo aż oczy bolą. Mnie np. pytali o dowód geniuszu (tzn. moją siostrę) niektórzy sprzedawcy napiszą, że odbiór tylko od lat 18 i kurier będzie prosił o dowód przy odbiorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Przestań FM pierdzielić głupoty bo aż oczy bolą. Mnie np. pytali o dowód geniuszu


Nie dziwie sie , też bym się spytał 13-latka :mrgreen:
Zależy , kto jak kto , bo ja miałem okazje zamawiać wiele rzeczy(a do 18-stki brakuję jeszcze niecałe 3-miesiące) , ale wcześniej zamawiałem wiele rzeczy i dostarczały mi je różne firmy + poczta i nikt się nie pytał o dowód.
Ale jak się zamawia z niepewnych sklepów , gdzie na siłe uskuteczniają przepsiy , to się nie ma co dziwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja się nie dziwie :wink: napisałem że moja siostra może byś uważniej czytał. To siostra odbierała nie ja

PS: mam ponad 17,5 roku :lol: trzeba było zobaczyć mój profil na NK a nie się teraz popisywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do mnie przyjechał lajtowy kurier nie mógł znaleźć paczki więc mu powiedziałem że będzie to duża paczka (szukał w małych) jak znalazł to się spytał co to jest to mu powiedziałem że fajerwerki.Podpisałem i mi ją dał nic nie burzył :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...