Skocz do zawartości

koszulki z nowym logo strony


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie ktore osoby byly by zainteresowane zakupem koszulki z nowym logo strony www.fireworks.com.pl
koszt jednej koszulki gdybym zamawial minimum 5 wyniusl by 20zl od sztuki, wiec sadze ze niejest to wygorowana cena
kolor koszulki: biały
rozmiar: ogolnie XL, ale moze by sie udalo mniejsze zamowic
koszulka: STEDMAN - CLASSIC 100% bawełna, gramatura: 155g/m2
nadruk byl by zrobiony SITODRUKIEM
logo: duże z przodu koszulki, ciemno chabrowy kolor
logo widzieli juz witus, mantis i Damian wiec ich pytajcie co o nim sadza, gdyz przed prezentacja nowej strony wiecej osob go niezobaczy

gdy by ktos chcial samemu kupic jedna sztuke takiej koszulki to poniusl by koszta w wysokosci 35zl + wysylka

napoczatku sam chcialm wylozyc pieniadze na koszulki i sprzedawac jak by ktos mial na nia ochote, ale mialem ostatnio male problemy finansowe i niemoge tak uczynic dlatego trzeba by bylo najpierw wplacic pieniadze

sadzez ze niejest to za wysoka cena jak za fajna koszulke.
P.S. ja osobiscie niezarabiam na tych koszulkach ani grosza i ani grosz ze sprzedazy tych koszulek nie idzie na serwery :arrow: to dlatych co niechcieli dac kasy na strone

oczywiscie moge zamowic wiecej sztuk, jak bedzie wiecej chetnych
zglaszajcie sie bo tez bym chcial miec taka koszulke za 20zl a niechce placic 35

cena spadnie gdybym mial zamowic 10szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje jeszcze 2 osob chcacych zamowic koszulke, aby cena niebyla wyrzsza niz 20zl

chetnych prosze o zglaszanie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,
Ja też chciałbym kupić taką koszulkę, jakby co to ja tez dołączam sie do zamówienia x)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar: ogolnie XL, ale moze by sie udalo mniejsze zamowic


Hmm ta Xelka mnie przeraża, utopiłbym się w niej ;) Wap zorientuj się czy da się mniejsze :) Jeśli tak, to się pisze na to ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...