Skocz do zawartości
  • 0

Dylemat - ostateczna decyzja.


FireMan

Którą wybrać ???  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • B8 Extreme
      5
    • JW427
      6
    • JW731
      9


Pytanie

Mam ostateczny dylemat co do wyboru jednej z finałowych wyrzutni.
Plan jest już prawie gotowy , ale zostaję troche wolnych środków i nie moge się zdecydować co wybrać :
JW731 czy JW427 czy B8 Extreme .
Lepszych pozycji przy tej kwocie(do 200zł) w ofercie Jorge nie znalazłem.
2 pierwsze to wyrzutnie pro , mają dobry efekt , oraz są tańsze od wyrzutni amatorskich o tych samych "parametrach".
Doradźcie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja na Twoim miejscu wybrałbym JW427, bardzo rozłożysta, długo strzela nawet, patrząc na to że chyba z 10 pocisków na raz wywala, jest bardzo dużo craglingu... Może i monotonna ale akurat wg mnie pasuje do tej wyrzutni jeden efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym wybrał JW731 ,dużo strzałów ,ładne , głośnie efekty tylko brak craclingu w finale.
Wszystkie te wyrzutnie są fajne ,ale stawiam na tą ,ponieważ ma dużo strzałów ,które przechądzą w taki jakby ,,kolorowy deszcz'',co mi się spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystkie 3 są niezłe.
B8 jest niesamowita , ale jej koszt to pewnie jakieś 100-120zł.
Ja mam wolne więcej , więc pomyślałem nad wyrzutnią pro.
Najfajniesze z wszystkich sa te 2 wymienione :
-JW427 na filmie robi niesamowite wrażenie , ale jeśli mpi mówi , że efekt jest mały , to nie moge wątpić.
Przydałby sie z jeszcze jeden film , kręcony z innej perspektywy , ale takiego chyba nie ma :neutral:
-JW731 to efekt gwiazdek w różnych kolorach - jakiegoś powalającego efektu nie ma(na filmie) , ale efekt pewnie zasłania całe niebo.

Moim faworytem jest JW427 , ale jeśli ma to być strata pieniędzy , muszę pomyśleć nad czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bierz zdecydowanie JW731. Świetne efekty, dobra różnorodność efektów i niska cena jak na taką jakość wyrzutni. Bardzo się opłaca. Tylko JW731 wchodzi w grę :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oglądałem film i musze powiedzieć że JW731 jest poprostu świetna piękne efekty migające i sporo strzałow bierz to nic lepszego nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem że mnie nikt nie słucha w tych poradach ale ja i tak wziąłbym jw731. Ogromne efekty i niezbyt częste napewno by zachwyciło widzów. B8 nie prezentuje sie tak dobrze jak myślałem. Myślę że brak cracklingu nie jest problemem bo niecodzienne efekty go zastąpią. Poza tym każda wyrzutnia musi być z cracklingiem? nie sądze bo po paru minutach trzeszczenia to może sie znudzić a nawet zdenerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...