Skocz do zawartości
  • 0

JW05 pluton vs JW25 cudak beterry


maciek1220

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

FM z łaski swojej nie wprowadzaj ludzi w błąd mówiąc że pluton ma mniejszy kaliber od cudaka. Bo tak nie jest. Obie wyrzutnie mają ten sam kaliber. I obie wyrzutnie efektowo są równie dobre. Bardzo ciężki wybór :neutral: ale jednak byłbym za plutonem bo oprócz tych peoni ma jeszcze crackling i tylko tym jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja będę na przekór opiniom większości i doradzam Ci Plutona, crcklig w każdym strzale prezentuje się bardzo efektownie. W sumie ja sam mam Cudaka, chciałem mieć też Plutona ale go akurat nie mięli, a szkoda (była to jedyna wyrzutnia z serii BB której nie było) i wziąłem Don'ta do którego teraz nie jestem przekonany. Pluton jest minimalnie tańszy od Cudaka, a efekty ma porównywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam plutona i jego bym wybrał. Jestem fanem cracklingu, a pluton ma go w każdym strzale.

Cudak też nie jest zły. Jest bardzo różnorodny, ma bardzo dynamiczny finał.

Obie wyrzutnie są warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mimo że nie miałem to wolę cudaka, pare strzałów z cracklingiem na finał może być ale nie w każdym strzale :twisted: myślę że mi i mojej rodzince by mi się znudziło a nawet zwykłe peonie są świetne bo mój sąsiad co rok kupuje dużo wyrzutni i widze jak to jest ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ty mądrala ;) pluton jest równie różnorodny jak cudak. Bo ma takie peonie jak cudak tylko + jeszcze crackling. Więc dziwne, że nie wolisz mieć więcej niż cudak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oj, wybór na pewno nie będzie łatwy.

Akurat w Twoim dylemacie biorą udział w zasadzie dwa najlepsze produkty, które można dostać w tej cenie. Sam w zeszłym roku miałem JW05 Pluton i byłem z tej wyrzutni bardzo zadowolony. Ma ona potężne rozpryski - aż sam byłem zdumiony, że tak niewielki kaliber zrobi aż tak wiele na niebie. Piękne, duże peonie z cracklingiem i długi czas trwania wyrzutni - czego chcieć więcej? Idealny sprzęt za tą sumkę. W tym roku zainwestowałem także w JW25 Cudak Battery. Na filmie jej efekty są niezłe, kolorowe peonie + małe palmy, tak więc i ona powinna być dobra. Na chwilę obecną jestem za Plutonem, ale po sylwestrze okaże się, która z tych baterii wypadła lepiej :wink:

A tutaj porównanie obu wyrzutni na zdjęciu. Nieco cięższy, mimo mniejszych wymiarów jest JW05 Pluton.

plutoncudakcu3.jpg

plutoncudak2rx5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...