Skocz do zawartości
  • 0

Wielki problem


jano

Pytanie

Witam, mam wielki problem.. Dotąd odpalałem fajerwerki z tatą , ale teraz on z mamą jedize na bal i mam wyjscia takie:
strzelać z kolegą i z jego tatą (nie bedzie sie czuc takiego ducha sylwka ...)
zostawić na nowy rok i strzelać z tatą(noc po sylwestrze)
W ogóle nie strzelać i miec sylwka z babcią w domu :neutral:
Proszę o wypowiedzi, może ktoś zna odpowiedź jak to wszystko połączyć, żeby wszyscy byli zadowoleni, bo z kolei po obejrzeniu filmów wyrzutni, które będę miał, tata bardzo się przejął, że go to ominie, a mama bardzo chce na bal i pewnie na niego pójdą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Powiedz mi czego do nas wymagasz. Ty najlepiej znasz swoja sytuacje w rodzinie, i powinienes sam najelpiej zdecydowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym to zostawił na Nowy Rok. I strzelał byś to z tatą :mrgreen: Według mnie będzie równie fajnie. Ja w Nowy Rok też będę strzelał to żadna przeszkoda a twój tata będzie zadowolony z tego, że na niego zaczekałeś.

PS: Jak byś poszedł strzelać w Nowy Rok to możesz w Sylwestra pójść zobaczyć pokaz w twoim mieście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, jeszcze pomyślę, ale może połowę w sylwka z kolegą (on dokłada 100zł :D), a połowę z Tatą w Nowy rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzisz, jak sam chcesz to wymyślisz najlepsze rozwiązanie. 1 Stycznia nie czujesz za to tej magii strzelania, przynajmniej ja bym nie mógł. Dlatego najlepiej połowe z kolegą a połowe z tatą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie strzelanie najlepiej smakuje tylko w sylwka... i nie ma to jak w domu na spokojnie.. no nie wiem jak tam chcesz. Może namów jakoś mamę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym poszedł z tym kolegą ,zawsze większy stuff razem macie ,a jego ojciec to też może spoko gość :) Albo zaprosił sobie do domu kolegów z fajerwerkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawda, z kolegą znam sie juz 7 lat :D bo chodzilem z nim do podstawowki, i tak bedzie duzy stuff bo on daje jeszcze 100 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wolałbym stanowczo z kolegą i z jego tatą. Najlepiej zwerbować jeszcze kilku kumpli, żeby przynajmniej oglądali i stwarzali klimat. Co jak co, ale w Nowy Rok już nie kręcą mnie tak fajerwerki po tym wszystkim co obejrzałem o 24:00 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Drogi pamiętniczku, mam poważny problem...

mianowicie, ile można alkoholu etylowego wlać we własny organizm, aby mieć (bynajmniej wizualnie) dwa razy więcej wyrzutni niż się będzie miało... ? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nostara nie ma co gdybać tylko trzeba przetestować, na początek 0,7 i jedna wyrzutnia + trzeźwa osoba co Cie zapyta po spożyciu ile wyrzutni widzisz a ty na to 5 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...