Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Co zmienić w tym planie?


Kamilegionista

Pytanie

Otóż mam przygotowany plan i teraz Wy mi pomóżcie czy jest sens w nim coś zmieniać czy wszystko ok. Podawajcie ceny (hurtowe) i najlepiej filmy.

Oto plan:
Wyrzutnie:
SM2125 MC II 9.90zł
JW07 Mars 13.70zł
JW04 Uran 16.60zł *
JW26 Borneo - 22,80 zł *
JW39 New Generation 9 49zł
SM9807 Tyrant 21.90zł
SM2115 Asteroid 29.80zł
JW21 Condor 28.80zł
JW92 Korsarz 39.90zł
JW42 BC 65zł

Zestawy:
JA048 Festival 63zł
JA044 Pyro-Mix 25zł
JA016 Discovery 60zł

445

* - przy tych wyrzutniach mam wątpliwości co do wyboru

Nie chce żeby po zmianach cena bardzo wzrosła, rakiet chce sporo więc nie chciałbym się rozstawać z tymi zestawami :P Może zamiania 2 mniejszych wyrzutni na jedną większą?
Czekam na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Festival ma więcej rakiet od Discovery i jest tylko 3 zł droższy. Do tego te same rakiety mają obydwa zestawy.
Ja bym wziął 2 Festivale ,bo by sie bardziej opłaciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uran jest bardzo fajny, ma super efekty. Zostaw go.
Zamiast bornea i asteroida dałbym samuraja. Wtedy zaoszczędziłbyś trochę i mógłbyś kupić jakąś fontanno-wyrzutnie typu alibaba, bądź lampa alladyna, albo Kasjopeję.

Reszta ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oj kamil kamil powiedz po co ci tyle rakiet. Na kilkanaście wybuchów tracisz prawie 150zł. Nie lepiej zainwestować to w sporą gamę wyrzutni i mieć znaaaaaacznie więcej strzałów i równie dobre efekty.

Co do twojego planu to z zestawów wywalił bym Discovery. I tak miałbyś wystarczająco dużo rakiet.

Z wyrzutni wywalił bym Asteroida.

I teraz pieniądze, które by ci zostały po Discovery i asteroidzie wydał bym na JW56, JW59 albo new age :grin: jakąś super porządną baterie byś wreszcie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oj mpiwowski... ja strasznie lubie rakiety ponieważ tak szybko nie poleci wszystko, a wyrzutnie to raz odpalasz i leci w pare sekund, ale troche nad tym pomyśle..
Redzik - w hurtowni Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...