Skocz do zawartości

Petardy Których Nie Polecacie


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niepolecam achtungów z komety.Bardzo ciche :evil: .kupilem 2 duże i 1 sredniego.1 odpalil(ale cicho wybuchł),a z 2 zrobił się wulkanik :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja uważam Achtungi Tropic'a za przewartościowane. 15zł kosztuje 5 sztuk, lepiej kupić 4 sztuki za 8zł K0212 Tropic'a które są o klase głośniejsze od ich Achtunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam Achtungi Tropic'a za przewartościowane. 15zł kosztuje 5 sztuk, lepiej kupić 4 sztuki za 8zł K0212 Tropic'a które są o klase głośniejsze od ich Achtunga.


Zgadzam sie w pełni, K0212 wala dużo głośniej niż Achtungi (Tropic) a przy tym są tańsze, jedyna zaleta achtunga jest to ze ma lont.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0212 są o wiele grubsze i głośniejsze od wszystkich achtungów nawet tego największego na draske którego miałem. k0212 to są naprawdę grube kolosy polecam je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie polecam "PETARDY SREDNIEJ" starasznie slaby huk to by bylo zbyt piekne jakby 100 mocnych petard kosztowalo 6 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalo mu sie cos ? Wybuchla z powodu zlego uzytkowania ? Czy byla zle zrobiona .///A tak pozatym to nie kupujcie turbo z komety !!!!!!!!! Polowa niewypaly !!!!!!!!!!!!!!!!a huk jak pierd !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam każdego rodzaju lontówek małego kalibru bo są nic nie warte i drogie. Przykładowo mialem piratki wielkości korsarza k0204 z Hestii, a waliły jak co najwyrzej jak k0202.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

ja osobiście nie polecam "auchtungów" Śmieszka K0208, sprzedawczyni z kiosku mówi na nie "big berta" hehe, dodam, że ja trafiłem na całą paczcke, gdzie po loncie był gips (tak ze 2 cm.) a potem dopiero siarka, nie przechodził przez ten gips lont
ODRADZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ,,super piccolo"" z hesti K0201
Are you crazy ? :shock: K0201 z Hesti -- best K0201 :!:

[ Dodano: 2007-09-07, 16:18 ]
Petard Concorade z hestii
What is it ? You have foto this petards?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z 6-letnich u jakiegoś dziadka na jarmarku po 3zł.
Hestia ma najlepsze , nigdy prawie nie ma niewypałów i w wodzie wybuchają , w przeciwieństwie do tych z tropica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

o, i tu się nie zgodzę... miałem, niedawno z tropica 2 paczki siarkowców, a, że było mokro to wrzucałem sobie siarkowce ( picollaki ) do wody no i nic... a te z Hestii to wybuchają nawet w wodzie ( wiem bo miałem na poprzednim sylwku ) a najbardziej to nie polecam właśnie siarkowców z Tropica czasami nawet szybko wybuchają, ledwo wyrzucisz a tu już BUUUUM ! :razz: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
nie polecam piratek ponieważ szybko wybuchają ale efekt super :mrgreen:


To to ty wapster nie wiesz ze petardy powinny wybuchac 3 min i miec super efekt?!


PS: za to co on juz na tym forum napisal dalbym mu conajmniej zakaz pisania na forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to czy w wodzie wybuchają to zależy jak szybko je do tej wody wrzucisz :wink:


jak za szybko wrzucałem to nie wybuchały ale jak poczekałem aż nie bedzie płomienia tylko sam dym i jak wrzuciłem to tylko troche jeszcze poczekałem i wybuchło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie polecam KO 204 100 sztuk w jednym pudełku , hestia niektóre wybuchają gorzej niż Ko 204
:twisted: :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...