Skocz do zawartości

Petardy Których Nie Polecacie


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam ahtungów z komety(małych i dużych) mają bardzo słaby huk i
wybuchają po około 4-6 sek. jak dla mnie to zamało jak na ucieczkę na bezpieczną
odległość :shock: :shock:

pozdro :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość jack

petardy w wodzie wybuchają, musisz poczekać aż poleci pierwszy biały dymek i wrzucamy :D

Co do tematu też nie polecam dużych Achtungów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Petard Concorade z hestii
What is it ? You have foto this petards?


Miałem fotki kiedyś jak pokazywałem w moim stuffie.
Są one w zestawie Happy new year prawdopodobnie.
I had photo of this firecracker in my stuff 2006-2007 but i lost it
They are in Zestaw xd Happy New Year
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Piccolo Corsair z jorga to już z hesti leprze :shock: Kupiłem dzisiaj to tylko co 6 odpalił to taki syf że mi nawet w palcach wybuchł po 3 sekundach :!: Leży na parapecie ze 20 bo mi się nawet odpalać tego niechce :evil: . Gorszych petard nie miałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdarzają się takie petardy ale u picolasów żadko takie sytuacje są spotykane może z 5niewypałów max na paczkę.
Nie polecam achtungów z komety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie polecam Picolo w wszystkich paczkach są nie wypały chociarz jeden niewwypał


Lepiej takich opinii nie pisz ... Bez picollasów to nie ma sylwestra no nie chłopaki :)

Ja osobiście nie polecam petard 3 strzałowych rzadko kiedy wystrzeliwują 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie polecam małych achtungów bo za 30 gr(i to dosłownie )miałem taki sam huk i jeszcze porównywalny do tych petard zielonych z hesti (nie wiem jaki symbol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam achtungów z innej firmy niż jorge często nie wypalają.


Po 1 to Jorge nie ma achtungów tylko FP8 "petardy cierne".Po 2 to nawet gdyby FP8 nazwać achtungami to i tak mały achtung z Hestii jest lepszy niż FP8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ahtungów z komety(małych i dużych)


Tak to prawda.Miałem je w tamtym roku i bardzo się na nich zawiodłem :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam... petard XXS "pierdną" kilka razy i gasną, a ciche są jak nie wiem co... :neutral:


Też ich nie polecam, ale nie za to co ty. Mi jedna wybuchła w łapie od razu po podpaleniu lontu, dziwne :roll:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ja nie polecam tych karabinków z czerwono-zielonymi petardkami.Nie dość, że słabo umocowane to raz zdarzył się taki przypadek, że jedna wybuchła BEZ odpalania lontu, sama z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie polecam petard Zenga. Są supełnie nijakie. Huk bez basu, bez wrażenia, bez niczego. Znacznie lepiej bawiłem się jajami dinozaura niż tymi hukowcami z budowy jak rywale oraz słynna fp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawiodłem się na petardach z zestawu Hestii (Super Show). Wielkością przypominały małe achtungi, a wybuchały jak małe pikolaki :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...