Skocz do zawartości

18.10.2008 - Warszawa - 4 Urodziny C.H. Arkadia


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - 4 Urodziny C.H. Arkadia w Warszawie - 18.10.2008

Okazja: 4 Urodziny C.H. Arkadia
Miejsce: Warszawa, C.H. Arkadia
Godzina: 20.30
Wykonawca: Surex
Link do obejrzenia filmu: http://pl.youtube.com/watch?v=jUsSVdBkKyA
Link do pobrania filmu: http://rapidshare.com/files/155436568/Poka....H._Arkadia.AVI

Pokaz bardzo mi się podobał, zwłaszcza dlatego że już dawno nie widziałem żadnego na żywo, przez pierwsze sekundy chciałem odejść jak najdalej więc troche trzęsie obrazem, ostatecznie zbyt daleko nie byłem więc obydwu stron nie objąłem, ale powiem tylko że z każdej strony strzelano tym samym więc nic nie przegapicie.
Zapraszam do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz ten na 100% wykonywała firma surex. Poznałem po muzyce i praktycznie po większości efektach :mrgreen: na 100% surex. I oczywiście ponownie nie zawiedli, świetne wykonanie, świetne zgranie z muzyką, świetne efekty i świetny finał :twisted: Nic więcej nie potrzeba. Zrobili mały finał mniej więcej w połowie pokazu co bardzo ładnie wyglądało, ale tak naprawdę najbardziej rozkręcili się na samym końcu. Brokatu bardzo dużo i duże szelki a finał wreszcie był wyjątkowy i tylko w Surexie można takie zobaczyć (Połączenie salutów i brokatu było bardzo dobrym wyborem). Właśnie o takie finały mi chodziło. Coraz lepsi są

Oceniam pokaz na 9+/10

PS: Nawet dobrze, że ten pokaz trwał 5min bo był bardziej intensywniejszy i efektowny i tak było lepiej.
PS2: Szkoda, że nie kręciłeś ze statywu bo bez to ci bardzo obraz latał :sad: Myślę, że na następny już zabierzesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to film mojego autorstwa niestety nagrałem tylko 3 minuty :oops: :evil: bo mam porypany aparat ale to już się nie powtórzy, tak samo jak Kamil nie miałem statywu. W moim filmie chyba lepiej trochę widać niż u Kamila.

Link na youtube http://pl.youtube.com/watch?v=aPA0-jh1YnY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny pokaz, szkoda, że tylko połowę planu uwieczniłeś. Po pierwsze jak napisał mpi od razu widać kto strzela ;) Chociaż mimo dość standardowych dala Surexa sekwencji pojawiło się coś czego często brakowało w ich pokazach, a mianowicie zamiast strzelać szelki parami lub pojedynczo jak to mają w zwyczaju tutaj strzelali sporo szelek w grupach po kilka. Efekty w sumie pozostawię bez komentarza bo są znane i można rzec oklepane :) ale jak zawsze w przypadku Surexa nie zabrakło dużych kalibrów. W sumie bardzo lubię pokazy tej firmy. Jak zwykle mam jedno wielkie ale, bezpieczeństwo widzów... znowu nie jetem przekonany czy zachwali przepisową odległość.

Moja ocena to 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, nagrałem i przyznaję, że pokaz rewelacyjny. Jak widać na filmach kolegów pokaz był naprawdę szeroki
i żeby nagrać go pięknie w całości trzeba było odejść dość daleko.
Ja jednak również stałem blisko więc nagrałem tylko jedno stanowisko i trochę środka.
Co do efektów to faktycznie były one - jak napisał kolega fp - oklepane, nie mniej jednak nie oznacza, że były jakieś kiepskie.
Bardzo podobały mi się wachlarze, które były super zaprezentowane oraz efekty bomb,
m.in. double crackling oraz trzeszczące palmy.
A finał...normalnie masakra. Jeden ogromny huk, piękne korony, złote wachlarze iskier, trzeszczące crossetty i co bardzo ciekawe -
pomarańczowe flary odpalone na sam koniec. Dawno tak fantastycznego finału nie widziałem...
Muzyki niestety nie słyszałem, więc o zsynchronizowaniu nie mogę nic napisać ale podejrzewam, że było świetne.

Zapraszam do obejrzenia mojego nagrania z pokazu - http://pl.youtube.com/watch?v=BSJafwXdehA
Oceniam 9,5/10
Gratulacje dla Surexa za super pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...