Skocz do zawartości

MÓJ NAJGORSZY SYLWESTER


ADRIAN

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem tu że nie miałem najgorszego sylwestra. Ale to było jeszcze przed tym ostatnim. No własnie-ten ostatni on był najgorszy ...POGODA (niech ją szlag, jak ma taka byc to niech w ogóle nie bedzie:D) no i starzy w domu. Ogólnie to był przeciętny sylvek. Skala 10: daję 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to co napisałeś to jest mała bania dwa lata temu to mój sylwester praktycznie odbywał się przez 2 godz. i same małe petardki poszły w ruch i na nowy rok został mi prawie ze cały stuff
ale dlaczego mój sylwek trwał niespełna 2 godz to nie zdradzę bo się wstydzę :oops: :oops: :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałam takiego najgorszego, bo ciocia mieszkała na ostatnim piętrze i zawsze było widać jak puszczali fajerwerki o 12 na Rynku Głównym :smile: nawet jak zasnęłam to mama mnie z ciocią budziły i mówiły, że już strzelają więc wstawałam i oglądałam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra osoba o nicku GluchySluchacz to moje drugie konto teraz z niego nie korzystam bo przypomniałem sobie hasło na to :lol::lol: jak jesteście ciekawi to zobaczcie jeszcze raz na sam początek tematu :sad::sad::sad: nigdy sobie tego nie wybaczę :sad::sad::sad: :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj snil sie sen, ze dostalem paczke ktora zamowilem i przyszly 2 cyrkoblice 2 bączki i jakies tam 2 rakietki niepameitam jakie, normalnie jak sie obudzilem to sie cieszylem ze to tylko sen ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj snil sie sen, ze dostalem paczke ktora zamowilem i przyszly 2 cyrkoblice 2 bączki i jakies tam 2 rakietki niepameitam jakie, normalnie jak sie obudzilem to sie cieszylem ze to tylko sen ...


LOL mnie się też paczka z fajerwerkimarket.pl śniła że dostałem wszystko w takiej małej torebce świątecznej zobaczyłem tam w środku wszystko co zamówiłem tylko że ten festival strasznie mały był xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj najgorszy Sylwek to byl 05/06 :/ kilka dni przed sylwiek zlapalem zapalenie ploc a mialem taki fajny zestaw za 100zl jezdzilem na kropluwki Sylwester ja ciagle chory siedze w domu i patrze na moj zestaw mama mi pozwolia tylko na 10 minut wiec odpalilem moze z 5 rakietek a reszte lezala i odpalal wtedy Dziadek :( to byl nie fajny sylwester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD jak ja miał taką sytuacje z chorobą to bym nie strzelał i także bym dziadkowi nie dał :) po co mógł sobie sam kupić :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to 4/5 Bez fajerwerek i nawet pikolo niebyło :cry:

Czemu powód oczywisty rodzice i kasa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj najgorszy Sylwek to byl 05/06 :/ kilka dni przed sylwiek zlapalem zapalenie ploc a mialem taki fajny zestaw za 100zl jezdzilem na kropluwki Sylwester ja ciagle chory siedze w domu i patrze na moj zestaw mama mi pozwolia tylko na 10 minut wiec odpalilem moze z 5 rakietek a reszte lezala i odpalal wtedy Dziadek :( to byl nie fajny sylwester



ale masz te swiadomosc ze byles chory i nie mogles strzelac a ja przespalem sylwestra :shock: :shock: i teraz mam wyrzuty sumienia :cry: :cry: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem sen że mój pies dostał sie do mojego stuffu i rozniusł wszystko na proch! I nic nie zostało...



Też miałem coś takiego i to nie był sen :P Na stole zostawiłem 2 małe wulkaniki i poszedłem do miasta a pies został sam w domu...Jak przyszedłem to miałem jednego mniej xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cos zle przeczucie, ze nadchodzacy sylweter bedzie moim najgorszym sylwestrem, a nawet dniem, poniewaz moge sie pozbyc 120zl :shock: Zamowienie na fajerwerki w JGS zlozylem 9 grudnia pieniadze wplacilem 10, a paczki nie ma do dzisiaj :shock: Pisze maile proboje sie dodzwonic i nic.Nawet nie wiem czy paczke wyslali.Nawet przez to nie poszedlem do biedronki po reszte stufu, bo mi sie odechcialo wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem sen że mój pies dostał sie do mojego stuffu i rozniusł wszystko na proch! I nic nie zostało...



Też miałem coś takiego i to nie był sen :P Na stole zostawiłem 2 małe wulkaniki i poszedłem do miasta a pies został sam w domu...Jak przyszedłem to miałem jednego mniej xD

hehe ja swoje schowałam... ty tylko wulkanika, a co dopiero cały stuff?! Oj... nawet nie chcę o czymś takim myśleć... :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem ustawiony stuff na biorku ale jak zobaczylem ze pies sie patrzy na fp8 jak na jakas kosc to przenioslem na szafe zeby niesiegnal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiu naszczescie paczka doszla.Okazalo sie ze nadali ja 19 grudnia, a ja kase wplacalem 10 :shock: No , ale najwazniejsze ze jest:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najgorszy sylwester będzie chyba w tym roku lecz wszystko zależy od rodziców ponieważ tata nie pozwala mi jechaćdo babci i każe mi iść z nimi (rodzicami) na sylwestra do znajomych i będe się tam nudził lecz mogę wziąść fajerwerki :neutral: Myślę że będzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak duża część osób nie miałem najgorszego sylwestra (obym nie wykrakał:/).
Ale mimo wszystko najgorszy sylwester był jak byłem mały bo wtedy nie kręciły mnie fajerwerki i nie mogłem strzelać nawet korsarzy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...