Skocz do zawartości

31.08.2008 - Milanówek - Dzień Milanówka


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Dzień Milanówka - 31.08.2008

Okazja - Dzień Milanówka
Miejsce - stadion miejski
Godzina - 21.50
Wykonawca - Firma FAJERWERKI AS
Długość pokazu - 9 minut
Link do obejrzenia filmu na YouTube - http://pl.youtube.com/watch?v=RVvx6Vz4abY

Komentarz - Pokaz ogólnie bardzo udany. Tradycyjnie pierwsza część pokazu należała do wyrzutni, druga do szelek.
Oczywiście były wyrzutnie zasługujące na uwagę, m.in. wyrzutnia o efekcie kul o kolorze bardzo żywym.
Ale najpiększą wyrzutnią była ta z wachlarzami iskier, która strzelała na zmianę trzeszczącymi palemkami,
które wylatywały od środka wyrzutni do zewnątrz. Bardzo ładnie prezentowały się także wyrzutnie z kolorowymi okręgami.
A co do szelek to również niektóre były bardzo ładne. M.in. peonie z palemkami w środku,
peonie przechodzące w trzeszczące chryzantemy i bomby z efektem pół na pół.
Bardzo ładnie firmie Fajerwerki AS wyszło zakończenie. Strzelili 3 salwy po 3 bomby.
Najpierw srebrne palmy zakończone kulami, później cudne brokatowe szelki a na sam finał trzeszczące krozety.
Jednak co do finału to mam pewien niedosyt. Czekałem na porządne walnięcie kilku dużych bomb, a tu niestety tylko 3 niewielkie krozety.
Ogólnie pokaz był wykonany przyzwoicie, ale jednak szkoda że nie strzelili więcej szelek.
W tym roku firma postawiła zdecydowanie na wyrzutnie, które strzelały przez większą część pokazu.

Moja ocena - 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no naprawdę bardzo ładny pokaz. Zaczęło się strzelaniem bateriami i to nie byle jakimi tylko o naprawdę nie brzydkich efektach :wink: częstotliwość też idealna (najładniejsza jak dla mnie to ta co strzelała okręgami). Później równie piękne i kolorowe szelki. Szczególnie spodobały mi się peonie w różnych kolorach i szelki wystrzelone w układzie FAN o efekcie CYCAS :lol: (Niektórzy wiedzą o co chodzi - Dla ułatwienia dodam to ten pierwszy wachlarz z szelek strzelany przy Finale pokazu).Te szelki były prześliczne :grin: Zakończenie w miarę sobie mogli puścić trochę więcej szelek o efekcie brokatu, ale też zbytnio nie wymagam bo pokaz w całości był piękny. Muzyka bardzo dobra, sychro z muzą również.

Ogólnie pokaz bardzo ładny, postarali się. Oceniam na 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...