Jump to content

P0003A Żuki

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zuki sie nie kreca potwierdzam.
Kladzie sie je odpala taki zielony plomien wylatuje i olbrzymi huk !!!.
U mnie w hutowni 2 zl (paczka 5 szt.).

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja też miałem żuki są zajefajne miałem 2 opak po 20 sztuk dałem 30gr od sztuki.
Oceniam je na 9/10 fajny efekt dają wielkie bumm podobne do jumbo małej.

• 11 months later...

Hehe,
a ja już zamówiłem i będe miał tego towaru 6 paczek :mrgreen: .
PO 4zł za 20szt.
www.speed-fajerwerki.pl
:wink:

Może na innym mailu spróbuj.
Obejrzałem filmik żuka i stwierdziłem że się opłaca 5.50zł za 20petard takich

Guest zawdi

no u mnie za jedna sztuke tez jest 50gr. ... nawet dobre ale jak na ta cene to nie zabardzo sie oplaca.... :roll:

50gr za sztuke to kosmiczna cena.
www.speed-fajerwerki.pl jak wyżej wspomniałem 20szt za 4zł.
W żukach nie ma fontany , to jest tylko taki zielony plomien i to chwilke tylko i potym nastepuje potezny huk jak na taki rozmiar.

50 gr to kosmiczna cena ja je kupiłem za 1 zł(1szt) gość miał wszystko tak drogo za całe opakowanie chciał 5zł!!!!! :oops:

Kiknac go xD nie kupuj u takich. Jak jest drogo to pewno sa jakies stegesowane te produkty. Tak prawie zawsze jest

• 8 months later...

Ja właśnie nie wiem co wybrać, czy kupować dużo Żuków, czy dużo Korsarzy. Kupuje w hurtowni, więc za 20 sztuk żuków płace 4 zł, a za 24 sztuki korsarzy płace też 4 zł. Chyba kupie 5 opakowań żuków i 5 opakowań korsarzy ;) A teraz na temat: no więc żuki to klasyka, fajne petardy nadające się bardziej na zabawę przed sylwestrem, ale i o godzinie 0.00 można porzucać :> Ogólnie Polecam, moja ocena to 10/10

Te petardki są zajebiaszcze :D na początku dają tylko niepozorne małe światełko a później całkiem mocny huk (coś jak piratka z hestii) Polecam szczególnie z uwagi na cenę
ps. Są dobre na wszystkie okazje :P

Pamiętam jak miałem 8 lat to sobie kupiłem 2 żuki gosciu w sklepie powiedzial że to jest bączek. w boże narodzenie wyszedłem z tatą na dwór i kazał mi 1 odpalić wiec ja zadowolony odpaliłem rzuciłęm sobie kilka metrów od siebie patrze to nie bączek zaczelo sie na kolorowo swiecić i moj tata mówi ale szajs nie warto tego kupować a nagle BOOOOM myślelismy ze umzemy ze strachu :razz: polecam je w 100 % u mnie kosztują 80 gr 6 szt tak jak napisał Hesitabum dorownują piratką

• 2 months later...
  • 4 weeks later...

Miałem podobną sytułację jak Kameleon gosciu w hurtowni powiedział że jest to wirujacy boczek wiec odpalam go kolo domu z kumplami a bylo jeszcze z tydzien do sylwka czekamy na efekt a tu wielkie bum odrazu schowalismy sie bo sasiadka wybiegla z domu ale milo wspominam tą sytułację i polecam żuczki :mrgreen:

• 3 weeks later...

Ja mam w pobliżu sklep z fajerwerkami firmy kometa i co roku zaopatruje się w kilka opakowań tych petard. Za opakowanie 6 sztuk płace 2zł. Kiedyś je kupiłem i byłem pewien że to bączek (zresztą tak pisze na opakowaniu). Odpaliłem przed wigilią i odrzuciłem na jeden metr :!: , czekam i powstał wulkanik, troche sie wkurzyłem bo myślałem ze to jakiś bubel a tu nagle ogromny wybuch, aż poczułem na klacie podmuch i ciepło :!: :twisted:, polecam te petardy. Kiedyś z ciekawości rozciołem tą petardę i okazało sie że większa część to zatyczka gipsowa i korpus z grubej tektury a prochu w niej jest stosunkowo do wielkości mało. Zapewne to on powoduje ten ogromny grzmot :wink: .