Skocz do zawartości

30.08.2008 - Olszewnica Stara - Dożynki Gminy Wieliszew


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Dożynki Gminy Wieliszew - 30.08.2008

Okazja - Dożynki Gminy Wieliszew
Miejsce - Plac przy szkole podst. w Olszewnicy Str.
Godzina - 23.55
Wykonawca - Firma TROPIC
Długość pokazu - niecałe 5 min.
Link do obejrzenia filmu na YouTube - http://pl.youtube.com/watch?v=w2GyHt0RLqs

Komentarz - Pokaz rozpoczął się od wyrzutni wachlarzowej, a tuż po niej odpalono piękną baterie profi ze złotymi opadającymi prawie do ziemi wierzbami.
Następnie wystrzelono wyrzutnię TB14, która prezentuje się naprawdę nieźle a chwilę później w niebo poszły pierwsze szelki.
Niektóre z nich wyglądały naprawdę efektownie. Dalej poszła wyrzutnia z wielką ilością cracklingu., który zrobił duże zamieszanie na niebie.
Po niej na niebie eksplodowały srebrne, migoczące peonie, po których nadszedł czas na wyciszenie. Pojawiły się srebrne grube komety
oraz trzeszczące ogony. Po tym pokaz oczywiście trwał dalej. Wyrzutnie przeplatały się z różnymi bombami, lecz mi najbardziej spodobały się powoli opadające, złote wierzby,
a także dość ciekawe czerwone kule oraz ogromne złote korony i chryzantemy przechodzące w czerwone kulki.
Przyszedł w końcu czas na zakończenie pokazu i wtedy odpalano dużo więcej szelek,
które pięknie układały się na niebie. Ale niestety sam finał już tak ładny nie był. Wybuchła tylko jedna szelka a powinno być przynajmniej kilka,
wtedy efekt końcowy jest niesamowity.
Ogólnie pokaz dość udany. Widać, że TROPIC za niewielkie (podejrzewam) pieniądze potrafi zorganizować w miarę porządny pokaz.
Do pokazu wykorzystano i wyrzutnie, i bomby oraz nie zabrakło kilku komet. Dużego zgrania z muzyką raczej nie było ale widać,
że muzyka przypadkowo wybrana nie została, bo pokaz zakończył się z podkładem idealnie.

Moja ocena - 7/10

Oglądając film, nie zapomnijcie o opcji "oglądaj w wysokiej rozdzielczości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczął się film "zabili go, zabili go" :lol::lol::lol: hehe :D ciekawe kto tak krzyczał :lol:

Co do pokazu to naprawdę mi się spodobał i oceniam go na 8/10. bardzo wiele różnych efektów szelek od brokatu przez peonie i chryzantemy itd. :grin: Widać także, że pokaz był zrobiony z muzyką, synchro nawet niezłe bo muzyka skończyła grać a tu ostatnia szelka strzeliła :grin: Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o finale który był bardzo cienki, przy tak niezłym pokazie liczyłem na lepsze zakończenie. Typu kilka szelek większego kalibru o efekcie brokatu, lub chociaż kilka szelek na raz o efekcie peoni (tych większych szelek). A nie tylko jedna :???:

Czekamy na następne filmy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...