Skocz do zawartości
  • 0

Przesyłka pocztą ?


Ron

Pytanie

Chciałbym zamówić fajerwerków za 400 zł z hurtowni http://www.speed-fajerwerki.pl/ ale oni przesyłają pocztą. Mam dylemat bo słyszałem o przypadkach, że fajerwerki dochodziły pokruszone, połamane itp. Słyszałem też,że oni wysyłają paczkę priorytet
ale nie wiem, czy to prawda, właśnie wysłałem im e0maila w tej sprawie. A Wy byście kupili ? A może ktoś już zamawiał fajerwerki z przesyłką przez pocztę i ma jakieś doświadczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Oczywiście bezpieczniej zamówić przez kuriera. Masz pewność że towar przyjdzie cały. Na poczcie jak to na poczcie. Zawsze jest ryzyko trafienia na nieuczciwego pracownika. Jest też możliwość odkrycia przez niego że w paczce są fajerwerki, a ich nie można przesyłać pocztą. Ja raz dostałem fajerwerki paczką pocztową i wszystko było ok. Myślę że możesz zamawiać. W razie czego możesz zgłosić hurtowni że towar przyszedł uszkodzony.
Jest też opcja "ostrożnie" czy coś takiego. Na paczkę naklejane są nalepki "ostrożnie". Ja wysłałem tak kamerę i doszła cała. Taka opcja kosztuje tylko kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W pewnym mailu napisali mi, że z kurierem nie mają podpisanej umowy więc musiałbym zapłacić 60 zł, oraz, że paczki wysyłają pocztą od roku i je zabezpieczają oraz, że nigdy nie mieli zwrotu z powodu uszkodzenia fajerwerków...no ale który sprzedawca by tak nie mówił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jak dla mnie to lepiej zamawiał bym kurierem. Oni zawsze dbają o każdą paczkę. a jak pocztą by wysłali to po 1 mogą znaczyć np. rakiety (połamane kijki) i po 2 jak wykryją że kupujesz fajerwerki przez pocztę polską to możesz mieć kłopoty wiec jak dla mnie tylko kurier, ale ty rób jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
jak dla mnie to lepiej zamawiał bym kurierem. Oni zawsze dbają o każdą paczkę.



ahaha, w stylu "płacę podatki to jestem dobrym obywatelem", no na pewno dbają o każdą paczkę, nawet z nimi rozmawiają... :)

z tego co wiem prawie żaden kurier nie przewozi pirotechniki, Opek tak, ale to najgorszy z możliwych kurierów i poczta dużo lepiej działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie wcale :lol: oj nie znasz się :mrgreen: nawet nie wiesz ilu kurierów jest. Czasami też są takie co chyba nawet nazwy nie mają bo przyjeżdżają polonezem (vmax) :lol: bez napisów itp. Sporo firm ma kurierów i w dodatku różnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja od FireMana paczke 19 KG dostałem od bodajże DHL - była to znana firma na 100%
Jak poprzednicy, kurier pewniejszy, a wcale nie wiele więcej zapłacisz bo kochana poczta polska podniosła ceny paczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapłacę więcej, bo nie mają podpisanej umowy z kurierem, łapiesz ? ;P Ten sklep w ogóle nie ma takiej opcji jak wysyłka kurierem, oni wysyłają tylko pocztą, na moją specjalną prośbę powiedzieli, że mogą wysłać kurierem, ale muszę zapłacić za to 60 zł... Pocztą zapłacę 21...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...