Skocz do zawartości

28.06.2008 - Warszawa - Powitanie Lata 2008 na Bemowie


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Powitanie Lata 2008 na Bemowie - 28.06.2008

Okazja - Koncert w Amfiteatrze "Powitanie Lata 2008"
Miejsce - Park Górczewska na Bemowie w Warszawie
Godzina - 22.30
Wykonawca - Firma JURAND PROMOTION
Długość pokazu - 8 minut
Link do obejrzenia filmu na YouTube - http://pl.youtube.com/watch?v=zH-bzbh2_CY
Miejsce odpalania - http://img510.imageshack.us/img510/1130/dsc06207vi2.jpg

Komentarz - Muszę przyznać, że firma Jurand Promotion tym razem bardzo mile mnie zaskoczyła. Poprzednie dwa pokazy
w stolicy (Ursynalia i Dni Ursynowa) nie były powalające i w dodatku były bardzo do siebie podobne.
Ale dzisiejszy pokaz naprawdę był udany. Myślę jednak, że to dzięki władzom Bemowa,
które za każdym razem dają sporo kasy na pokazy.... (Impreza na Bemowie = niezły pokaz) i nie ważne kto organizuje,
bo za każdym razem jest na co popatrzeć.
Nie chce mi się rozpisywać dlatego napiszę tak ogólnie... Pokaz jednym słowem - spoko.
Najpiękniejsze były szelki z efektem Purple Peony with Green Pistil. Na niebie wyglądały one naprawdę
niesamowicie. I jak zawsze fajnie wyglądały palmy przechodzące w trzeszczące crossetty.
W tym pokazie nie zabrakło też wielkich dwukolorowych peonii, które tak głośno się rozrywały,
że w samochodach powłączały się alarmy...
Również piękne były bomby z zielonym i czerwonym efektem Strobe, które na czarnym niebie
wyglądają niesamowicie. W między czasie odpalono 2 wyrzutnie: najpierw poszła z efektem czerwonych i białych,
brokatowych palm a nieco później z cracklingiem.
Gdy zbliżał się koniec, zaczęto walić pięknymi brokatowymi koronami z kolorowymi kulami oraz złotymi wierzbami, lekko opadającymi w dół.
A na samo zakończenie na niebie eksplodowały wielkie szelki Red, Green, Blue Brocade Crown.
Żałuję, że pokaz nie był zsynchronizowany z muzyką. Utwór lecący do sztucznych ogni był tylko tłem a był on naprawdę fajny.
Mi osobiście się podobała ta piosenka.
W pokazie tym brakowało mi czegoś na niższym poziomie.
Co prawda były wyrzutnie ale tylko dwie. Zabrakło mi jakichś komet, wachlarzy czy single shot'sów.
Również finał mógłby być bardziej dynamiczny i z "ostrzejszym" zakończeniem.
Podsumowując - pokaz OK, efekty OK, jedynie brakowało dołu.

Moja ocena - 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh. Muzykę zjechali na całej linii. Mogli puszczać po kolei utwory zamiast ciągle przeplatać tymi samymi :???: jedna piosenka była dobra to ta pavorietego chyba. Widziałem pokaz z nią zsynchronizowany i to ślicznie wygląda, ale to trzeba zsynchronizować z muzą. A tutaj w ogóle tego nie było.

Co do efektów w pokazie:

Niestety za mało wyrzutni. za mało. za co duży minus. Mogli z paru szelek zrezygnować i by było. :grin: Efekty szelek takie średnie. Nie były zbytnio też zachwycające. Najbardziej spodobały mi sie te co rozpoczynają ten film. :grin:

Jeszcze jedna uwaga z mojej strony. Lepiej by zrobili jakby skrócili czas pokazu do 5 min. I zwiększyli częstotliwość strzelania szelkami. O wiele lepiej by wyszło.

PS: Finał także taki średni.

Moja ocena 7-/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena 5+/10 - Aktywna góra przy zerowym dole. Szelki jakieś takie szybko zanikające. Kiepska synchronizacja, bo o zgraniu z muzyką nie ma mowy - spokojnie pokaz bez muzy mogli strzelić. A z zalet niektóre efekty na prawdę fajne i niespotykane. Jedna z moich ulubionych to peonie z gwiazdkami zmieniającymi kolor z niebieskiego na czerwony, szkoda, że kaliber niewielki na oko max 4" no i czerwone peonie z zielonym środkiem 5/6" jak się domyślam. A nawiasem te srebrne trzeszczące krozetki w chmarze po 10 lepiej wyglądają przynajmniej na Wiankach tak było :) Fakt faktem jakby to samo strzelili tak jak pisze mpi w 5 min. to pewnie dałbym mocne 7 a tak niestety tylko 5+

PZDR
fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...