Skocz do zawartości

Ciekawe pomysły :-)


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

LOL.Połączyli kilka wyrzutni,wulkany i to jest niby fajny pomysł?Coś takiego może sobie każdy zrobić.


No tak każdy tylko dopasować wszystko idealnie do czasu to już jest coś :???: :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś to ja robie na sylwka tylko znacznie większe ;) nic specjalnego ;) i w dodatku przesadzili z cenami

PS: Ciekawy pomysł to był z tą konstrukcją z pokazu witusa a nie to :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to takie super. Połączyli kilka wyrzutni jednym lontem i tyle, każdy może takie coś zrobić, i w dodatku to kosztuje od 1200 PLN z tego co pamiętam do 1700 PLN .
Kompletnie się nie opłaca. Tutaj odpalasz jeden lont 3-4 minuty i już po wszystkim, a jak sam sobie dobierasz wyrzutnie to później masz taką satysfakcje ze to twój wybór. Po drugie jak oni ci to przetransportują do domu, chyba koszt przesyłki wyniósłby 100 PLN. Po za tym fajnie jest (jak dla mnie) odpalać wyrzutnie osobno.

Prawie w tym samym czasie napisaliśmy te posty z mpiwowskim :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sprawdzić jaki czas strzelania mają wyrzutnie i odmierzyć odpowiednio lonty.Cała filozofia.


No dobra załużmy że czas juz dopasowałeś :lol: jeszcze tylko teraz idealnie skomponuj wyrzutnie żeby ich efekt był swietny a nie rutyna :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kameleon od tego są filmy ;) żaden problem dopasować ;)

PS: Chyba zresztą sporo osób wie że powinno sie zaczynać od fontann i strobków a kończyć na dużych bateriach.

To jest amatorka i wcale coś takiego nie trudno zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy do samodzielnego odpalania są w ofercie każdej liczącej się firmy.

I zamiast tego floodowania mogłeś podać link do działu

Jak to jest bardzo ciekawy pomysł to wyrzutnia rzymskich mpiego to dzieło sztuki na miarę nobla, grammy i oskara :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego. Prawie każda firma zajmująca się pirotechniką ma w swojej ofercie zestawy do samodzielnego odpalenia. Inny przykład tutaj (Zestaw Nakaja Art)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra słuchać wszyscy xD ja dalem tylko propozycje że np można by bylo podłączyć wyrzunie do palety zeby sie nie przewrócily i zeby byly blisko siebie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym fajnie jest (jak dla mnie) odpalać wyrzutnie osobno.

Zgadzam się, ale zobaczcie dla takich amatorów to idealne, wiesz, chcą se własny pokaz zrobić, żeby wszystko połączone było itp. Lecz cena jest mówiąc łagodnie... wygórowana, z drugiej strony amator nie kupi sobie fajerwerków za 2 tys.
Taniej wyjdzie wg mnie jak sam se to połączysz, może super zgrane nie będzie, ale będzie taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie wszystko nie będzie zgrane bo wyrzutnie strzelają różnie.
Na przykład u mnie JW42 poszło w 10 sek, u mpiego 30 sek. Tak samo JW90.

Do palety żeby przymocować trzeba mieć odpowiednie blaszki wygięte pod kątem 90 stopi żeby z jednej strony przylegało do palety, z drugiej do wyrzutni. Jak czegoś takiego nie masz to lepiej solidnie przytwierdzić wyrzutnie do podłoża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne zgranie morze być tylko w pokazach profesjonalnych. +velibrum napisał że rónie strzelają wyrzutnie, biorąc pod uwagę to że te ,,palety" są z wyrzutni amatorskich to mogę sądzić że też nie będzie idealnego zgrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, kameleon znowu chwali fajerwerkimarket, nie powiem, zobaczyłem ich ofertę i jest bogata.

A wracając do tematu to to według mnie jest amatorka, takie cos to raczej każdy może sobie zrobić, ja planuje zrobic coś takiego na tego Sylwka i do tego jeszcze dorzucę rzymskie ognie więc...
nic specjalnego, a cena odrzuca.....

2/10 ( 2 za chęci ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...