Skocz do zawartości

17.05.2008 - Łódź - Plac Wolności - Noc Muzeów 2008


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych ogni - Noc Muzeów 2008 - Łódź - 17.05.2008

Okazja: Noc Muzeów 2008
Miejsce: Plac Wolności
Godzina: ok. 23:00
Wykonawca: ???
Długość pokazu: około 5 minut
Link do obejrzenia na You Tube: http://pl.youtube.com/watch?v=4VBOuvnEyQg

Komentarz:
Pokaz rozpoczął się srebrnymi fontannami. Następnie zaczęły strzelać baterie o efektach: srebrnych chryzantem, iskrzących palm z kolorowymi zakończeniami, różnokolorowych gwiazdek, brokatowych palm z kolorowymi zakończeniami, brokatu, brokatu z niebieskimi gwiazdkami. Odpalono także baterie o układzie efektu FAN.
Po tych wszystkich wyrzutniach na zakończenie poleciało w niebo kilkanaście szelek.

Moja ocena: 5/10

Zapraszam do komentowania i oceniania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak niski budżet to pokaz nawet ładny.
Dobry pomysł z tymi fontannami.
Bardzo ładne sekwencje z szelkami.
I tak jak w tamtym roku przerwa po której w niebo poszedł jeszcze większy kaliber :grin:
Wyrzutnie kątowe też ładne. Chyba za szybko im odpaliły i szkoda że tylko dwie ( a to nie była jedna ? 5x5 )

Niczego więcej nie można było się spodziewać ( toż to nie Wianki :mrgreen: ) więc
7/10

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja. To była tylko jedna wyrzutnia kątowa 5x5. Sam nie wiem czemu powiedziałem dwie sztuki :lol: może z wrażenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki średni pokaz, wyrzutnie mi się kiepsko podobały, mało kolorów, a ja za bardzo nie lubie tylko złote i srebrne, co prawda były jakieś tam kolorowe... Lecz mi nie przypadły do gustu.
Ładna była ta wyrzutnia kątowa, nie było jakieś super extra, ale jak porównać z resztą wyrzutni, to akurat ta wyrzutnia była najlepsza. Dobrze że były jakieś szelki bo tak to pokaz by był do kitu :P Szelki wszystkie były bardzo ładne. Ale i tak na żywca wszystko było napewno lepsze wiec daje 6,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten pokaz był ale było bardzo mało kolorów:-( typu czerwony,zielony itp...było dużo złocistych co zaniżało ocene pokazu ale i tak mpiwowski zrobi 100 razy lepszy:P

Moja ocena 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten pokaz wcale nie podobał Prawie wszystkie wyrzutnie jakie były odpalone można nabyć w normalnym sklepie z fajerwerkami jedynie szelki były spoko ale mogli zrobic że np najpierw 3 wyrzutnie potem 5 szelek i znowu kilka wyrzutni i szelki 3/10 :neutral: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkoda słów - typowy "weselny pokaz" 2/10 za szelki
Edit# już Twój sylwek mpi był 10X lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...