Skocz do zawartości

22.03.2008 - Warszawa - Wielka Sobota 2008


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Procesja Rezurekcyjna -

Okazja - Procesja Rezurekcyjna
Miejsce - Plac Krasińskich przed Katedrą Polową WP w W-wie
Godzina - ok. 21.30
Wykonawca - pirotechnicy BOR
Długość pokazu - 3 minuty 40 sekund
Link do ściągnięcia filmu - http://www.sendspace.pl/file/exIDsb3d/
Link do obejrzenia na YouTube - http://pl.youtube.com/watch?v=wGvc4YWu_nQ

Komentarz - Pokaz zaczął się dość ciekawie. Rzadko zdarza się, że w pokazach
wykorzystuje się fontanny. A tu na pierwszy ogień poszło kilka srebrnych bardzo wysokich
snopów iskier, które utworzyły wielką jasną ścianę ognia.
Następnie odpalono bardzo interesujące baterie ze złotymi wachlarzami w kształcie V a ze środka
wylatywały niebieskie kule.
Później odpalono wyrzutnie strzelające licznymi seriami. Efekty były dość ciekawe i pokaz
zaczął nabierać tempa. Zaczęły walić po 2 baterie na raz. Dzięki temu dynamika była
nawet spora.
Strzelanie niestety po jakimś czasie zaczęło nudzić. Na niebie widać było głównie kolorowe
palmy z trzeszczeniem i mnóstwo kolorowych gwiazdek.
Spodobały mi się wyrzutnie z tzw. bukietem przy wzlocie ładunków.
Pokaz ogólnie jak na (domyślam się) mały budżet wyszedł nawet ciekawie. Nie było wielkiej
rewelacji co do efektów. Z pewnością każdy z nas miał takie lub podobne w Sylwestra.
Finał natomiast był naprawdę bardzo głośny. Jeden po drugim eksplodowały ładunki
dające potężne wybuchy, które z pewnością wielu zapadły w pamięć z całego pokazu.
Ale warto wziąć również pod uwagę to, że bardzo rzadko w Polsce odbywają się pokazy pirotechniczne
z takiej okazji, więc jak na jeden z pierwszych razów było OK.
Miejmy nadzieję, że z roku na rok będzie więcej takich pokazów wielkanocnych
i będą one bardziej efektowne.

Uwagi - Jakość może nie jest najlepsza ale najważniejsze, że coś widać.

Moja ocena - 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz powiedział bym, że nie był najgorszy. Mimo, że były w nim tylko wyrzutnie i trwał krótko to był bardzo efektowny. Ładunki z wyrzutni wybuchały non stop i to w dużej ilości i to mi się najbardziej spodobało :mrgreen: . Co do samych efektów też nie były najgorsze, dla każdego coś dobrego. No i dobre zakończenie efektem salute.

moja ocena pokazu 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...