Skocz do zawartości

Propozycja


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich a w szczególności modow mam propozycje żeby któryś z was założył nową grupe SUPER POWER TEAM co o tym sądzicie czekam na wypowiedzi wszystkich uzytkowników moim zdanie jest to super pomysl ponieważ na forum jest dużo osób intreresujących sie tą firmą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mogła by być taka grupa, kiedyś coś już o tym mówiono ale jakoś to ucichło. A przecież to jest bardzo dobra firma z którą mam doczynienia co roku i która też nigdy mnie nie zawiodła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także sie do tego przyłączam. Tych większych firm można zrobić grupy. SuperPower sie do nich zalicza. Ja jestem ZA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna byc ta grupa bo bardzo lubie wyroby z SP i pewnie o duzo wiecej ludzi lubi ta firme :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobry pomysł.
SuperPower to bardzo dobra firma i pewnie ma wśród nas wielu fanów.
Również jestem ZA :wink:

EDIT: Tylko w celu dojścia do grupy powinno się odpowiedzieć na jakieś pytania tak jak w Jorge Team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobry pomysł.
SuperPower to bardzo dobra firma i pewnie ma wśród nas wielu fanów.
Również jestem ZA :wink:

EDIT: Tylko w celu dojścia do grupy powinno się odpowiedzieć na jakieś pytania tak jak w Jorge Team.


Tak popieram musi być tak jak w jorge team żeby jakies głupie dzieciaki sie nie przyłączały żeby tylko mieć jak najwiecej grup PLUS dla velibruma :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , poieram ten pomysł , przydała by się ta grupa i tak , że powinny być jakieś pytania
bo ludzie częstosto szpanują podpisami a nic o tym nie wiedzą . :-/
o nie nie na taki podpis trzeba sobie zasłużyć . A co do doskonałości tej firmy wystarczy tylko zajżeć do działu [ inporterzy -> Super Power ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Great Idea !
Super power , dobra i niedroga firma , więc na grupą na forum zasługuję , jak najbardziej za !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec juz sami najwybitniejsi tego forum powiedzieli że taka grupa powinna istniec to prosze jakiegoś moda o załozenie tej grupy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram mpi, według mnie, mogły by być grupy odpowiadające też innym importerom (które jeszcze nie istnieją) typu SP właśnie, Śmieszek, Triplex, ect. Dałoby to pogląd jakich fajerwerków używają poszczególni userzy bez kopania w postach. Jestem również za sprawdzaniem wiedzy przed przyjęciem do grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram mpi, według mnie, mogły by być grupy odpowiadające też innym importerom (które jeszcze nie istnieją) typu SP właśnie, Śmieszek, Triplex, ect. Dałoby to pogląd jakich fajerwerków używają poszczególni userzy bez kopania w postach. Jestem również za sprawdzaniem wiedzy przed przyjęciem do grupy.


Moim zdaniem niekoniecznie bycie w jakiejś grupie=używanie fajerwerków tylko tej firmy[firm]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odswierzam ten temat i pytam co wap i moderzatorzy o tym sadzom.Hestia jest na tym samym poziomie co SP wiec bardzo prosze o stworzenie tej grupy :roll:
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te grupy Jorge Team, Hestia Team, Tropic Team i ta nowa którą ty byś stworzył SP Team. Uważam, że są kompletnie niepotrzebne. Lepiej stworzyć taką grupę typu sponsor itp.. a te (firma team) pokasować takie moje zdanie. Bo i tak większość zapisze się do każdej grupy mimo, że niektórych firm nie lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - te grupy w zasadzie nic nie wnoszą...

To tylko zbędny dodatek, który swego czasu zrobił "szał". Każdy chciał być w danej grupie i mieć w profilu to, że jest w danej grupie - nie wiem w jakim celu, ale pewnie chciał się troszkę polansować :wink: W zasadzie kiedy z Wapsterem wprowadzaliśmy te zmiany to myśleliśmy, że te grupy coś dadzą - tak jednak nie było. Nie ma żadnych korzyści z nich wynikających, a same grupy... umierają? Do Jorge Team dawno nikt się nie zgłosił, nie przychodziły żadne odpowiedzi na pytania. Stworzenie grup typu Sponsor byłoby dobre, chociaż na naszym forum za wiele osób z różnych firm kont nie ma, a gdy mają - to niestety rzadko się wypowiadają.

Ale i tak możecie liczyć na sporą liczbę atrakcji, która czeka Was do końca tego roku. Mam duży plan, który musi wypalić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zostawic tak jak jest.
Grupy jorge , hestia etc. są przydatne i daja pewną satysfakcje , mimo iż praktycznie nic nie wnoszą.

Tworzenie grupy sponsor praktycznie nic nie da i będzie to martwa grupa.
Średnia wieku na tym forum to jakieś 14-15 lat , więc większość userów ma bierzące wydatki i lepsze(dla nich) cele na pozbycie sie pieniędzy(chyba , że mówimy tu o osobach , które pomogą w "sposób materialny" , nie wydając pieniędzy(tzn. reklama na ich stronie, dadzą jakąś niepotrzebną dla nich rzecz na nagrode w forumowym konkursie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...