Skocz do zawartości

,,Zeszyt fajerwerkowy"


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś przeczytałem na tym forum pomysł jednego z użytkowników o tzw. Zeszycie Fajerwerkowym. Ja już taki założyłem. Są w nim moje ,,plany pokazu"
,,co i kiedy strzelałem jak mi się
podobało"
,,mój ulubiony efekt (zdjęcie)"
,,mój stuff 07/08"
itd. itp.
Można w nim sprawdzić co i jaki miało efekt, kiedy strzelałem, później gdy przychodzi skompletować stuff można sprawdzić czy dany produkt mi się podoba.
Co o takim zeszycie sądzicie :?:

-----------------------------------
Podkreślam ten pomysł nie jest w 100% mój. Ja go tylko udoskonaliłem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także założyłem swój zeszyt. On odnosi sie tylko do mojego sylwestrowego pokazu 2008/2009. Są tam plany co kupić, jak dane produkty mają strzelać i jak długo itp. :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja użyłem prostego programiku pod nazwą notatnik i wszystko mam w jednym folderze :P Kilka różnych stuffów, oraz to co jest jeszcze ewentualnie godne uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam notatnik a dok. folder z zdjęciami i planami, zeszytu nie chce mi się zakładać ;p A tak to czasem se zajrzę do tego folderu i wpisuje plany, dodaje zdjęcia, ale to raczej jak już będzie sezon czyli gdzieś od listopada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś już od 3 lat! To jest fajna rzecz bo zawsze zapisuje sobie moje plany co kupię: potem w innym dziale (bo tak sobie podzieliłem ;)) co miałem ostatecznie (zapisuje dopiero po sylwku) i na końcu to co mi się podobało z tego co mialem i co prawdopodobnie kupie za rok.
Mam tam też rożne propozycje stuffów (tzw. plany) i zliczam sobie plusy i minusy (cena, jakość i ilość strzałów ) i wybieram co się najbardziej opłaca ;)
ITP> ITD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ! Już dawno mam coś takiego ... w prawdzie jak dołączyłem do tego forum. Bardzo się przydaje jak jedziemy na zakupy to tylko do kieszeni i jak jesteśmy obok fajerwerków tylko wyciągnąć i ładować do koszyka :twisted: . Oto skanki

1 . Okładka :


d21a1a4f1384ebc0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d21a1a4f1384ebc0.html

2. Spis treści :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...ac268afa02.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooo Tele super piszesz!! :lol:

Ja tez mam takie coś później wam dam fotki.

PJ: Ty też super piszesz.. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirotechnika to wolna sprawa , a nie dyktando czy lekcja polskiego . Nigdy nie byłem dobry z ortografi ... . Dla mnie to ważniejsze niż błędy w pisownie ... ale troche racji masz . A nastempnym razem to takie uwagi to na PW ok. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:mrgreen: hehe ja tam nie patrze na to kto jak pisze.. ja tez mialem juz od dawna w planie taki zeszyt zalozyc ale nigdy mi sie nie chcialo isc do sklepu kupic... :lol: i zawsze na kartkach pisalem a one z kolei mi sie zawsze gdzies gubia heh, ale poszukam moze mam jeszcze jakis zeszyt to sobie zaloze, bo faktycznie sie przyda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
oooooooo Tele super piszesz!! :lol:

To jeszcze nic! Mój kolega z klasy napisze 2-3 wyrazy i jednej linijce zeszytu :!: :grin:
To dopiero są woły i trudno (nawet bardzo) przeczytać. Ale koniec off topu. Też muszę sobie załozyć taki zeszyt w przyszłym roku na sylwestra 09/10 :mrgreen: Fajny pomysł :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic ja znam ludzi którzy piszą że przez rz ale zeby nie było offtopu to powiem ze też mam taki zeszycik i pisze jaki mam stuff,co i kiedy puścić i plan mojego trawnika z wyznaczonymi miejscami na fajerwerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Prowadziłem kiedyś zeszyt wszystkich zakupionych fajerwerków od roku 2003 do 2005. Wszystko w formie tabelki:

okazja zakupu | miejsce | data
ilość | symbol | nazwa artykułu | opis | cena za sztukę | cena za wszystkie

Dodatkowo z tyłu zeszytu wypisywałem najważniejsze fajerwerki w stuffie na dany rok.

Zeszytu już nie ma. Nie chciało mi się już go prowadzić. Każdy zakup zobowiązywał mnie do tej czasochłonnej czynności, którą z czasem przestałem lubić Przydał się na rozpałkę ogniska :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale tu mi sie to lepiej prowadzi. Dodaje jeszcze zdjęcia linki itd więc w wordzie mi poprostu wygodniej
a po drugie nie umiem podsumowywac w exelu : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam coś bardzo podobnego tylko, że zamiast zeszytu mam teczke i są tam rachunki, paragony takie tam dotyczące pirotechniki, mam też pojedyncze kartki z opisami wyrzytni: cena, symbol i czy mi się podobała. Dodatkowo trzymam tak projekty skrzynek stojaków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Też posiadam swój zeszycik, zapisuje w nim plany dotyczące stuffów, oceny poszczególnych fajerwerków, plany i wrażenia. Bardzo fajna rzecz. Polecam wszystkim którzy jeszcze go nie mają.

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...