Skocz do zawartości
  • 0

Dużo mniejszych wyrzutni\rakiet vs. Jedna wyrzutnia 100st


Achtung111

Pytanie

Takie jst moje pytanie: co wolicie np. powiedzmy ze mamy 300zl na fajerwerki to co byscie kupili? Duzo malych i srednich wyrzutni rakiet itd czy jedna wyrzutnie duza np. achilles itp?
Ja wole kilka mniejszych do wiecej zabawy i satysfakcji [takie jest moje zdanie i prosze nie krytykowac :roll: ]
Daje ankiete...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Również postawiłem na kilka mniejszych, i właśnie o to chodzi że za 300 zł możesz kupić dużo dobrych wyrzutni i będzie dłużej frajdy, a taki achilles wg mnie niema wcale takich super efektów, ale to też on nie kosztuje 300 zł ;) No i oczywiście szybko sie skończy pokaz, bo jeszcze żeby strzelał wolno, a te duże wyrzuitnie z Jorge okropnie szybko strzelają (nie chodzi mi o wilgoć) Więc ja bez zastanowienia wybralem odp 1, z resztą co roku moge mieć taki wybór jak jeżdże do hurtowni SP, ale wole mieć dłużej zabawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja także wybrałem opcję -----> dużo mniejszych wyrzutni i rakiety.

Jeśli się nie ma dużego funduszu to bez sensu inwestować w takie drogie wyrzutnie. Bo za bardzo nie nacieszysz sylwkiem :wink: 40sek i koniec :grin: a jak kupisz sporo mniejszych i rakiet. To będziesz miał też dobre efekty i sporo zabawy. np. JW90 tania i bardzo dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wybrałem dużo mniejszych wyrzutni/rakiety. A swoją drogą to trochę dziwny temat, ale cóż od czego jest off top :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja wybrałem : "kilka mniejszychrakiety " ponieważ mamy więcej efektów i więcej zabawy i tak jak to już napisał KAMILEGIONISTA:

a taki achilles wg mnie niema wcale takich super efektów, ale to też on nie kosztuje 300 zł ;)


Mam dokładnie takie samo zdanie :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem ci tak jak chcesz zaszokować widzów ktorzy będą oglądać twój pokaz polecam ci achillesa wyrzutnia godna swojej ceny ale jeśli wolałbyś mieć dużo zabawy i nawet niezłych efektów polecam ci pierwszy pomysł ale jednak stawiam na achillesa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wybierz achillesa.
Kilka mnieszych wyrzutni może i jest ok , ale nic nie zrobi większego wrażenia niż achilles , na dodatek kosztuję 200zł , więc 100zł zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm. widze ze temat poszedl nie w ta strone co chcialem ;) Mialem na mysli to co wy wybieracieco byscie wybrali .... bo ja achillesa nie kupie bo on kosztuje tyle co 12 mojego calego stuffu :!: Takze piszcie w tym temacie tym schematem co podalem w tym poscie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...